Strona 2335 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12333 2334 2335 2336 23373471 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 21 wrz 2018, 19:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2011, 21:01
Posty: 277
GG: 0

Bo na kursach nie uczą że auta mają lustra które wystają pół metra poza kabinę i część zapier.....la po linii. I tacy są w każdej grupie. Jak ktoś się dowartościowuje bo ciągnie taką czy inną naczepę , czy ma takie czy inne numery rej. to powinien iść do psychologa. U nas jest powiedziane: lepiej rozwalić lustro niż położyć zestaw i być może się zabić. Jak już będę spał na forsie to z tygodnia wezmę nagrania z kamerki i policzę kto i jakim sprzętem jedzie po linii, i może jakiś doktorat się zrobi.


Post Wysłano: 21 wrz 2018, 19:53
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3571
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

9zl
Ale ja do Ciebie nie piję, chyba że moja wypowiedź jakoś cię zakuła :D

Do balda piję...
Bo wszędzie są porządne drajwery i dupki.
Nie ma reguły... Tak samo jest z autami, dziś latasz kanio V8, jutro wsiadasz w dCi :D

Jeden dzień dostajesz pochwalę od spedytora i najlepsza rajke, na kolejny dzień kosisz wiadukt...

Takie posrane szufladkowanie, wszyscy jedziemy na tym samym gunwie a nikt nikogo nie szanuje.

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 21 wrz 2018, 20:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Jak mnie leczy jak wiekszosc mysli ze biurze to sie siedzi, pije kawke i po jajach drapie. Jak jezdzicie dla spedytorow gamoni to tak jest. Dzis o 7:35 zadzwonil kierowca ze nie ma referencji. O 7:40 napisalem maila. 7:48 juz kierowca wjezdzal na zaladunek. Wychowajcie swoje biurwy dzwonic lub piszcac do 2 minuty to szybko sie naucza ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 21 wrz 2018, 21:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Byliśmy ostatnio z moim szefem i spedytorką w Niemczech w dosyć dużej firmie spedycyjnej z której mamy większość powrotów do Polski. Robotę ogarniają tam głównie Polacy i byli bardzo zainteresowani jak to wszystko wygląda z mojej perspektywy. Pogadaliśmy gdzie da się zrobić szybciej robotę, gdzie wysyłać tych kierowców co im się nie spieszy, bo mogą odpocząć w oczekiwaniu na załadunek, czy na jakie dni robić awizacje w danym miejscu żeby pasowało przy robocie z wolnymi weekendami i są już pierwsze pozytywne efekty. Mamy sporo terminowej roboty dla stałych klientów, więc też im zależy żeby wszystko zgrywało, bo w pierwszej kolejności to oni zbierają cięgi od klientów, więc nie jest tak że mogą sobie funkcjonować oderwani od rzeczywistości.
Tak, trzeba chcieć i ogólnie trochę się poprawia bo coraz mniej spedycji przepisywaczy ładunków, a wtedy coś załatwić to jest dodatkowe kilka telefonów dalej do informacji.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 21 wrz 2018, 21:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cięgi?
Ponoć w biurze tylko kartki szumią ;-)

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 21 wrz 2018, 22:30
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1901
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Kurła, ja to bym się wrócił na patelnie i uj :D


Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 21 wrz 2018, 22:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
Cytuj:
Przecież w biurach się nic nie dzieje
chyba jesteś niedosłyszący - nie usłyszałeś szelestu przekładanego papieru z jednej kupy na drugą kupę? :D
Nie wkur*iaj mnie z tymi papierami nawet.....

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 21 wrz 2018, 23:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Tez bylem teraz we wtorek w Spedycji i pogadałem o tym co mnie boli, co można poprawić i efekty pewnie się pojawią. Jak za biurkiem siedzi ktoś kto ma choc minimalna wiedze i sie stara a nie tylko stanowi dekoracje to mozna robic dobrze robote.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 22 wrz 2018, 0:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 815
GG: 0

Cytuj:
Byliśmy ostatnio z moim szefem i spedytorką w Niemczech w dosyć dużej firmie spedycyjnej z której mamy większość powrotów do Polski. Robotę ogarniają tam głównie Polacy i byli bardzo zainteresowani jak to wszystko wygląda z mojej perspektywy. Pogadaliśmy gdzie da się zrobić szybciej robotę, gdzie wysyłać tych kierowców co im się nie spieszy, bo mogą odpocząć w oczekiwaniu na załadunek, czy na jakie dni robić awizacje w danym miejscu żeby pasowało przy robocie z wolnymi weekendami i są już pierwsze pozytywne efekty. Mamy sporo terminowej roboty dla stałych klientów, więc też im zależy żeby wszystko zgrywało, bo w pierwszej kolejności to oni zbierają cięgi od klientów, więc nie jest tak że mogą sobie funkcjonować oderwani od rzeczywistości.
Tak, trzeba chcieć i ogólnie trochę się poprawia bo coraz mniej spedycji przepisywaczy ładunków, a wtedy coś załatwić to jest dodatkowe kilka telefonów dalej do informacji.
Cytuj:
Tez bylem teraz we wtorek w Spedycji i pogadałem o tym co mnie boli, co można poprawić i efekty pewnie się pojawią. Jak za biurkiem siedzi ktoś kto ma choc minimalna wiedze i sie stara a nie tylko stanowi dekoracje to mozna robic dobrze robote.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tiaaa jakie to wszystko och i ach... a i tak każdy wie że koperta z wywieszonym jęzorem poszła a tera lizanko małe jeszcze :lol: :lol: :lol:

tak pozatym dopiero z zalad przyjechalem stałem pod rampą od 15... załadowali mnie 2 razy i sciagali bo im papiery nie chciały przez kompa przejść :/

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 22 wrz 2018, 1:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

Cytuj:
(...) Dzis (...) zadzwonil kierowca
Tak z ciekawości w jakim gatunku ładunków się obracasz?

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 22 wrz 2018, 6:48
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3571
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Settler.

A kto by nie wrócił...
Woził bym masę, jak inspektor wagę na punkt ważenia :)

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 22 wrz 2018, 11:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Cytuj:
Tak z ciekawości w jakim gatunku ładunków się obracasz?
Plandeki więc, różnie ale głównie ciezkie rzeczy, papier, stal, tu akurat ładował granulat w Weselling.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 22 wrz 2018, 12:18

Cytuj:
9zl
Ale ja do Ciebie nie piję, chyba że moja wypowiedź jakoś cię zakuła :D

Do balda piję...
Bo wszędzie są porządne drajwery i dupki.
Nie ma reguły... Tak samo jest z autami, dziś latasz kanio V8, jutro wsiadasz w dCi :D

Nic mnie nie zakłuło :D
Co do kierowców i aut się zgadzam .
Niektórym się po prostu wydaje , że są kierowcami , a to, że jakiś kierowca jeździ starym sprzętem wcale nie oznacza , że to jakiś traktorzysta jest.
Jestem zdania , że można nawet Starem się bujać byle otrzymać godną zapłatę za swoją robotę i żeby w firmie traktowano cię jak człowieka, a nie numer rejestracyjny.


Post Wysłano: 22 wrz 2018, 14:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 832

Też przed miesiącem byłem z ojcem na pogadance w spedycji, po której miało się poprawić, a się pogorszyło [emoji23][emoji23] specjalny pokój debat, 2 wydelegowanych specjalistów, nic nie notują łoni wszystko zapamiętają. No tak.. [emoji1]


Post Wysłano: 22 wrz 2018, 16:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2017, 14:53
Posty: 75

Panowie mam pytanko. Jadąc od Niemca A5 i chciałbym przejechać granicę z Francją na Baden Baden to którym zjazdem czy ns jaki nr drogi się kierować?
Na Francji często nie bywałem a do tej pory to zawsze od strony Belgii wjeżdżałem więc jakby ktoś podpowiedział to byłbym wdzięczny [emoji6]

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 22 wrz 2018, 16:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

B500 Iffezheim

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 22 wrz 2018, 17:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 954
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Korni byłem wczoraj w firmie na przeciwko Twojej i chciałem zobaczyć to AMG, jeździsz tym czy trzymasz gdzieś pod kocem/na specjalnym miejscu? :D

Wczoraj ciężki dzień... Najpierw przed za Jerką jakaś kur*a tempa dzida w osobówce szła mi na czoło to uciekałem poboczem i efektem tego ostatnia paleta się jebła, a że to były kurczaki to dild nie przyjął... Potem oczywiście na zwężce za Polkowicami siofer z aktrosa chciał mnie wyeliminować i przy mojej prędkości 75km/h na lewym pasie zajechał mi drogę bo kur*a on stał, a ja lewym do końca. Od słowa do słowa kazał mi wyjść z auta jak taki jestem kozak, wyszedłem to uwaga - chciał mnie jabłkiem rzucić ale bez okularów nie trafił. :lol: Niestety się pozamykał a wyjść nie chciał... I na koniec jak on został daleko w tyle to jeszcze tylko słyszałem, że on ma wielu kolegów w grupie której jeżdżę i mnie dojado. :mrgreen: Dobrze, że na koniec dnia wpadłem na załaduneczek i mimo, że mojego towaru nie było całego to miła Pani skompletowała z innego auta i byłem ponad 3h do przodu. :)

Od ponad miesiąca jestem codziennie w domu z dużo lepszą kasę niż wcześniej jeździłem. Teraz zaczynam tydzień nockami to będę co drugi dzień. Zmiany wyszły mi na dużo lepsze i nawet jak mi u tego chlebodawcy coś pójdzie nie tak to będę szukał firmy z takimi powrotami do domu. :)

Tymczasem zdrowie. :mrgreen:

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 22 wrz 2018, 18:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

AMG tylko koła.
Normalnie jeżdżę, stało wzdłuż krawężnika od strony stacji.

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 22 wrz 2018, 19:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

U mnie mała porażka ostatnich dni - szumiało łożysko w tylnym moście, tam gdzie przychodzi wał napędowy. Po rozebraniu mostu w ASO by je wymienić, okazało się że cały mechanizm różnicowy do wywalenia bo ktoś wcześniej tym autem nie wiadomo co robił. Koszt? 18 tysięcy za części. Na szczęście po chwili miły pan dodał, że on poleca zakup używanego mostu za 400zł który przed zamontowaniem przeglądną i będziemy wiedzieć co jest założone..

Za to z sukcesów, temat kredytu i wszystkich spraw dookoła mieszkania załatwiony, teraz niech tylko mury pną się do góry ;).

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 22 wrz 2018, 20:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2017, 14:53
Posty: 75

Korni: podziękował za informację [emoji106][emoji6]

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2335 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12333 2334 2335 2336 23373471 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: