Strona 1979 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11977 1978 1979 1980 19813468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 gru 2017, 20:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
Chodzi Ci, że są lepsze czy może zamiast zastrzyku czopek w dupala :P
chłop z jajami nie boi się strzykawki.
no chyba że lubisz w dupala ..... :oops:

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 15 gru 2017, 22:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Odebralem klamota z serwisu. Nowa glowica wtrysk zawory na 6cylindrze tlok turbina czujnik nox. Gdyby nie gwarancja to wyniosloby 14 760e
300km na pusto zrobione i pierwsze lezenie pod autem. Przekrecili korek spustowy od plynu chlodniczego i po nagrzaniu cieknie.

W poniedzialek bedzie tescior jak zaladowany bedzie pedzil po gorkach miedzy udine a graz via villach.

Tymczasem piwko w mantovie jutro myjka a w poniedzialek zaladunek w modenie.

Zdrowko

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 15 gru 2017, 22:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 mar 2011, 19:49
Posty: 325
Lokalizacja: Warszawa

I weź tu kup używany samochód i niech Ci się coś takiego stanie na początku działalności. Idziesz z torbami od razu.


Post Wysłano: 15 gru 2017, 22:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Kup nowke i auto ponad miesiac stoi na serwisach a leasing leci oplaty. I wez tu zaczni biznes teraz

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 15 gru 2017, 23:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Kupując nowe masz dużo większe prawdopodobieństwo otrzymania ciągnika zastępczego (u mnie podczas okresu gwarancji, auto zastępcze przysługuje po 24h).


Post Wysłano: 15 gru 2017, 23:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4061
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

1 auto starczy, daj ze 3 zastępczych kiero :-D

/mobil

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Kupując nowe masz dużo większe prawdopodobieństwo otrzymania ciągnika zastępczego (u mnie podczas okresu gwarancji, auto zastępcze przysługuje po 24h).
Owszem jesli masz standard. Chielismy zastepcze gdy auto bylo na serwisie w pl. Brak mozliwosci wziecia auta z przystawka. Na dodatek daf rzgow i tak nie dysponowal zastepczym gdyz wszystkie sa u mielczarka

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 16 gru 2017, 0:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 wrz 2007, 0:35
Posty: 693
GG: 0
Samochód: wrotki
Lokalizacja: NSZ

Pal licho nowe auta. Półroczna kania i padł NOX. Niestety tak padł, że adblue zawaliło cały układ i nie dali rady tego przepalić/przeczyścić (nie wiem jak, nie znam sie :( ). Wszystko będa teraz rozbierać i czyścić przy pomocy jakiejś maszyny z kosmosu :/

_________________
NIE-POMPIARZ


Post Wysłano: 16 gru 2017, 0:50

No i masz - cała ekologia o kant d**y potłuc. Wszystko to więcej kosztuje, problemów przysparza, jak przynosi skutku...


Post Wysłano: 16 gru 2017, 1:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Bo ta cała ekologia to po prostu dobry biznes dla wszystkich . Jak euro 5 wchodziło to gadka ze można tymi spalinami oddychać . Ale że w niare trwałe jak na dzisiejszy rynek i bez problemowe (choć usterek pełno ) ale jednak było trzeba wpakować więcej gadżetów i jest E6. Ciekawe co będzie jak wypuszcza E7.

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 16 gru 2017, 1:47

Europa się "produkuje" na Euro 7 (którego miało ponoć nie być) a cała reszta świata, z USA na czele, ma to w głębokim poważaniu.
W mojej opinii (doszukuję się kolejnych teorii spiskowych) chodzi tylko i wyłącznie o zapewnienie rynku zbytu dla nowych pojazdów. Niebagatelną rolę będą też zapewne odgrywały koszty takiego "ustrojstwa", które będzie się psuło, będzie wymagało serwisowania w (zapewne) kosmicznych technologiach czym dojdziemy do absurdu. Absurdu, który będzie miał postać: koszta serwisowania pojazdów będą przekraczały koszt paliwa, kierowcy i wynajmu (leasingu) nowego pojazdu.


Post Wysłano: 16 gru 2017, 4:48
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Niech żyje euro 0 - 3 i tarczki! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :mrgreen:


Cała reszta to... no :D

Ogólnie coś czytałem, że E7 ma mieć nie zależne katalizatory, które same będą produkować mocznik, chcą wyeliminować emulatory, ciekawe ile będzie zajmować taka stacja chemiczna miejsca, nie długo zamiast górnego łóżka będą kotły na paliwo, a siedzieć będziemy na zbiornikach powietrza...

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 16 gru 2017, 8:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Kiedys mialem marzenie ze wydluza kabine o jakies 50cm i miedzy lozko a fotele wstawia jakas szafke lodowke cos na styl amerykański. Teraz modle sie aby lozek nie zabrali i kazali spac na fotelach bo nie bedzie gdzie katalizatorow pomiescic.

Ekologia jest zajebistym biznesem dla najbogatszych. Dla zwyklych ludzi jest to tylko kolejny koszt ktory ma na celu nie dopuscic aby sie wzbogacali. Caly swiat smieje sie z unii i jej szajby na punkcie norm itp

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 16 gru 2017, 8:58
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Skoro o AdBlue i ekologii mowa to zacytuję sam siebie z innego tematu:
Cytuj:
Bo z tym AdBlue to nie byłoby problemu, gdyby to było trwałe a części nie były tak kure wsko drogie. Wielu ludzi drze ryjki, żeby być eko ale wszystko co eko jest drogie. Począwszy od samej technologii po części zamienne. Człowieka ten fakt zniechęca i próbuje to omijać. Kiedy wpadnie sroga kara.

Ekologia to tak naprawdę przykrywka dla kopalni w której leżą zaje biste pieniądze.
I tak to ma się kręcić. Propaganda, nowe technologie, niewiele wsparcia, części drogie, kary wysokie.

Ps. Czytaliście o czeskich kontrolach przewoźników z zagranicy pod względem oddelegowania. Okazało się, że Ci z zzachodu najwięcej tego nie przestrzegają. Sami na nas wymuszają a sami się nie stosują. Hipokryzja.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 16 gru 2017, 11:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Co by nie mówic to widok odpalanego autobusu lub ciezarówki w otoczeniu kłebów dymu odchodzi do lamusa, tak samo pod górke czarnego dymu juz nie uswiadczysz chyba ze jakis jendostkowy przypadek awarii/dziad transu.

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 16 gru 2017, 11:43

Cytuj:
Europa się "produkuje" na Euro 7 (którego miało ponoć nie być) a cała reszta świata, z USA na czele, ma to w głębokim poważaniu.
Ja wiem, żę fajnie tak napisać coś z przytupem i mocnym akcentem, ale jakbyś chociaż 5 sekund poświęcił na doinformowanie się, to odkryłbyś, że w USA euro6 (dla nich to się nazywa EPA2010) obowiązuje od 2010. A do Kaliforni np. nie wpuszczają w ogóle ciężarówek poniżej któregoś roku (chodzi o filtr cząstek stałych).


Post Wysłano: 16 gru 2017, 11:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Ja wiem, żę fajnie tak napisać coś z przytupem i mocnym akcentem, ale jakbyś chociaż 5 sekund poświęcił na doinformowanie się, to odkryłbyś, że w USA euro6 (dla nich to się nazywa EPA2010) obowiązuje od 2010. A do Kaliforni np. nie wpuszczają w ogóle ciężarówek poniżej któregoś roku (chodzi o filtr cząstek stałych).
Moze ma blokade rodzicielska na Youtube i nie widział filmiku "REDŻENEREJSZYN" :?:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 16 gru 2017, 14:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Tyle, że Amerykanie sobie wydłuża ramę jak im miejsca na te [wycenzurowano] zacznie brakować. Nowe volvo ma już dłuższą kabine z myśla o kierowcy. W naszej europejskiej s p i e r d o l i n i e prędzej przestaną wogole produkowac kabiny sypialne i zabronia spania a budzie :)
Przy euro 7 normy spalania będą takie, że już tylko hybrydy będą w stanie to spełnić albo:
Cytuj:
Wbrew obecnym przewidywaniom wraz z wprowadzeniem Euro 7 może nastąpić wielki powrót silników Diesla, lecz w ich wersjach 2-suwowych. Jeden z europejskich producentów testuje obecnie wysokoprężne silniki 2-suwowe (2–3-cylindrowe), turbodoładowane o znacznie wyższej sprawności.
http://www.e-autonaprawa.pl/artykuly/74 ... o-vii.html


Post Wysłano: 16 gru 2017, 14:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2008, 13:45
Posty: 944
Samochód: MERCEDES ACTROS MPIII 1844
Lokalizacja: Siedlce

Cytuj:
I weź tu kup używany samochód i niech Ci się coś takiego stanie na początku działalności. Idziesz z torbami od razu.
A mnie wszyscy hejtowali, że na początku działalności, zamiast brać leasingi/kredyty albo kupić konia to wynajmowałem :P


Post Wysłano: 16 gru 2017, 15:18
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1724
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Grzegorz dalej jeździsz tą MP3ka jeśli nie tajemnica ? :wink:
Fajne kiedyś dawałeś opisy tras


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1979 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11977 1978 1979 1980 19813468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: