Strona 1966 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11964 1965 1966 1967 19683468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 gru 2017, 20:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

https://forum.subaru.pl/topic/96372-imp ... awk-300km/ widać to ogłoszenie?
Bo jak byłem nie zalogowany to nie było widać.
Niby szukam niebieskiego, ale nie ma, a ten czarny, biały felunek, kosa.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 10 gru 2017, 20:52

jeśli nie chcesz ładować tam wielkiej kasy i robić z tego STI, to ja bym brał. bo jeśli chcesz gonić moc i przeniesienie napędu z STI, to lepiej od razu kupić STI. moc z STI rozwali skrzynię, sprzęgło z ze zwykłego WRXa. ale gdy to ma być zwykły daily car to, to z ogłoszenia jest OK. masz pewne auto, nie ulep z trzech-czterech aut. kupuj, potem tylko SSJ na miedziance, potem plejady i po Kierowniku.... :)


Post Wysłano: 10 gru 2017, 21:52
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Gumiarz osiągnął dziś apogeum prostactwa. Oferował się gamoń w sobotę, że zajezdzie do mnie do domu wymienić 2 gumy w naczepie. Miał być między 14 a 16 ale wcześniej zadzwoni by się umówić. Odczekałem do 16 i pojechałem do młodej. Dziś, godzi a 18 dzwoni do mnie tata, że... wysłał Ukrainca, żeby mi w niedziele ku rwa szoszon koła zmieniał. Mnie w domu nie ma, ojciec ma gości a tu Szoszon solówką przyjechał gumy zmieniać. Wpuścił go i pilnował bo nieogar taki, że łeb boli.

Jakim trzeba być zje bem, żeby zwalać pracownika w niedzielę, by koła wymieniał. Nawet pi ździelec obsrany nie raczył zadzwonić. Ale kiep ciśnienie ładnie podniósł.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Panowie potrzebuje jakiś dobry pokrowiec na kiere do dafa xf 105 polecacie coś, dajcie jakieś linki namiary bo słabo mi idzie to szukanie :mrgreen:
Kupowalem na porcie za 50zl kawalek skory do obszycia kiery.
Wyszlo calkiem spoko tylko ze po roku skore szlag trafil cala poscierana

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 10 gru 2017, 22:48

O ten kawałek skóry mi chodziło, nie wiem tylko czy starczy mi cierpliwości na to obszywanie :mrgreen:


Post Wysłano: 10 gru 2017, 23:19
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Może masz ręce szorstkie jak papier ścierny to nie dziwota. Ja mam ponad rok i jest git. Columbo to nie żadna filozofia. Dziury masz porobione, przekładasz sznurek a potem kilkakrotnie dociągasz nitke od początku do końca i siedzi. Nic trudnego.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 11 gru 2017, 12:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2009, 20:52
Posty: 1348
Lokalizacja: BIA

7.2 przed Świeckiem zaczyna się korek. Cały rok miały Helmuty na wyburzenie wiaduktu,ale lepiej, po złości, akcje przeprowadzić pod koniec roku.

_________________
Uśmiech Paryża 420dci, Ferrari Stralis 450, Robur MP2 1841, JelczNL 106 460, Kania R 450, Kania NG R 450, Iveco Stralis MY16 480 ...


Post Wysłano: 11 gru 2017, 12:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Jechałem wczoraj pod Halle do Schkopau, a że przez Zgorzelec wyszło mi 30km dalej to się nawet nie oglądałem.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 11 gru 2017, 12:48
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1724
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Cytuj:
7.2 przed Świeckiem zaczyna się korek. Cały rok miały Helmuty na wyburzenie wiaduktu,ale lepiej, po złości, akcje przeprowadzić pod koniec roku.
Uwierz że to wszystko nie jest takie proste jak Ty to widzisz,są pozwolenia, zezwolenia na wstrzymywanie ruchu itd. :wink:


Post Wysłano: 11 gru 2017, 13:19

Nie wiem czy mój szef ma takiego pecha , czy teraz większość ludzi zatrudniających się jako kierowca jest z łapanki.Jeden zestaw ma 9 miesięcy i już trzeci szofer na nim idzie do zwolnienia :shock: Jakby jakiś ogarnięty kiero szukał roboty w normalnej firmie i za dobre pieniądze to może się zgłosić na priv.
Tylko niech na pewno przemyśli czy jest ogarnięty i czy chce mu się robić zanim się zgłosi :lol:


Post Wysłano: 11 gru 2017, 14:15

Mnie już nic nie zdziwi, wcześniej w tym roku do konkurencji przyszedł kierowca, który na oczy CMR nie widział, ale nawet na Anglii jeździł, no tylko, że w ETS-ie. Jak zobaczył stertę dokumentów to zawinął się na pięcie i wrócił osobówką z Osnabrucku z powrotem.

Dzwoni do mnie w sobotę kierowca (przeszedł od konkurencji do nas) znowu ktoś nowy przyszedł do nichi i on w śniegu jeździć nie będzie :D


Post Wysłano: 11 gru 2017, 14:45

Cytuj:
Mnie już nic nie zdziwi
Uwierz mi na słowo ,że też tak gadalem ,ale jednak byłem w błędzie :lol:
Kiedyś już pisałem o gościu , który był zdziwiony ,że sam musi adresów szukać.Teraz przyszedł człowiek obera.Z Katowic do Bytomia przez Siewierz jeździ :lol:
To jeszcze nic , gdy szef mu zwrócił uwagę on ciężko zdziwiony zapytał którędy miał jechać :shock: :lol: P.S. nie pytajcie jak się wozi po unii :roll:


Post Wysłano: 11 gru 2017, 15:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Jak was czytam, to zastanawiam się gdzie wy w tych firmach pracujecie, że tacy kierowcy przychodzą? Afryka?
Wielu dziwnych widziałem ale żeby ktoś był taki jeb** żeby go zwalniać w tych czasach to tego nie spotkałem jeszcze XD Nie licząc tych co w ladunkach grzebali.....
Cytuj:
Jakim trzeba być zje bem, żeby zwalać pracownika w niedzielę, by koła wymieniał. Nawet pi ździelec obsrany nie raczył zadzwonić. Ale kiep ciśnienie ładnie podniósł.
Ale jakbys gumę złapał w niedzielę, nie dał rady wymienić i ktoś by musiał przyjechać to spoko, nie? :mrgreen:


Post Wysłano: 11 gru 2017, 15:27

Cytuj:
Jak was czytam, to zastanawiam się gdzie wy w tych firmach pracujecie, że tacy kierowcy przychodzą? Afryka?
Wielu dziwnych widziałem ale żeby ktoś był taki jeb** żeby go zwalniać w tych czasach to tego nie spotkałem jeszcze XD Nie licząc tych co w ladunkach grzebali.....
Ja pracuję w polskiej firmie.Co więcej powiem dużo łat szukałem takowej . Czasami się dziwię , że ludzie orają w kolchozach za mniejsze pieniądze zamiast przyjść do lepszej firmy za lepsze pieniądze.No chyba ,że Pampers mają full :lol:


Post Wysłano: 11 gru 2017, 15:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

I jak potem nie mieć opinii brudasa i śmierdziela? Parking Krywań, po spalonej restauracji, gierkówka, słynna DK1.
Obrazek

Obrazek

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 11 gru 2017, 16:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

To wiater a nie ludzie XD


Post Wysłano: 11 gru 2017, 16:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Nie mówię już o licznych butelkach zapełnionych żółtą wersją AdBlue. Tam już powoli robi się wysypisko.

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 11 gru 2017, 16:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Ostatnio na parkingu tak patrzalem co kto grzebie i wszystko ze śmietnika wyrzuca , patrzę , a to lis. Lis wyrzuci, wiatr rozwieje i tak to wyglada .

Ale chociaż ludzie tez tak robią

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 11 gru 2017, 16:39
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
Nie wiem czy mój szef ma takiego pecha , czy teraz większość ludzi zatrudniających się jako kierowca jest z łapanki.Jeden zestaw ma 9 miesięcy
U starego 2 zestawy ponad rok stały bo nie było chętnych. A lyzingi cza było płacić. No ale póki co obsada pełna. Najlepsze, że zgłaszali się ludzie co w obecnej pracy je bali więcej niż u nas by musieli ale uważali, że wolą obecną robotę jak naszą. Chyba niektórzy lubią po prostu dorabiać się garba.
Cytuj:
Ale jakbys gumę złapał w niedzielę, nie dał rady wymienić i ktoś by musiał przyjechać to spoko, nie? :mrgreen:
Ja o Rzymie ty o Krymie. Co innego sytuacja z zaskoczenia a co imnego kiedy umawiasz się z gościem na dany dzień i godzinę czekasz jak frajer a on mimo, że ma numer telefonu nie zadzwoni a potem w niedzielę, także bez żadnego telefonu wysyła Ukrainca, gdzie mnie nie ma w domu a ojciec ma imprezę rodzinną i zamiast siedzieć z goścmi pilnuje szoszona. Kiep i tyle.

A nawet jeśli zdarzyłaby się taka sytuacja to pierwsze co to bym przeprosił, że dupę zawracam w weekend a gdyby przyjechał to dorzuciłbym coś extra za uratowanie dupy w niedzielę. Oczywiście nie nalegałbym na przyjazd tylko zapytał o możliwość i nie miałbym za złe gdyby odmówił.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
I jak potem nie mieć opinii brudasa i śmierdziela? Parking Krywań, po spalonej restauracji, gierkówka, słynna DK1.
Obrazek

Obrazek
Mieszkam 5k od tego przybytku i odkad pamietam to syf tam byl rope kradli weneryki roznosili

Bauer bo wiekszosc ludzi jak popracuje z rok w jakiejs firmie to mimo ze szalu nie ma to wola nie zmieniac bo sie przyzwyczaili

Dojechalem w podwojnej do P&G Rakovnik a tu mowia zeby przyjsc jutro 7. A o 8 awizo zaladunku do IT zeby gruza odebrac

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1966 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11964 1965 1966 1967 19683468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: