Strona 1930 z 3472 [ Posty: 69422 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11928 1929 1930 1931 19323472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 lis 2017, 1:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

To chyba jakiś inny z biedronki typ? :D pomijam to że coś takiego publicznie na fejsa wrzucać to proszenie się o płaskiego po ryju, ale na tych fejsbukach to niby każdy taki prawdziwy "traker", tu se lampek powiesi, tu wrzuci film na fejsa jaki to ciężko zawód nie jest i on już jest prawdziwy szofer co mu fiordy z ręki jadły. Ale jak coś przegiąć o minutę czy podlecieć na skoka to zaraz w tych komentarzach najchętniej by na ITD odrazu dzwonili... "A od wymiany koła to ja mam serwis" "a jak nie wracasz w piątek do 15 na legalu to firmę zmieniaj" itp itd... z jednej strony jakiej to oni ciężkiej roboty nie mają, z drugiej Panowie Kierowcy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 25 lis 2017, 1:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Z tego co pamiętam to z jakimś silo jeździł, ale czy była tam Kania czy coś innego- nie pamiętam. Gdzie ten ktoś takie rzeczy pisze?

U mnie sukces taki, że miałem mieć 2 dni wolnego, bo solówka na wymianę tarcz i klocków była umówiona, a przy okazji wyszło, że na przyczepie trzeba zrobić generalke i tym sposobem cały tydzień przesiedziałem w domu. Z jednej strony fajnie posiedzieć i odpocząć, ale z drugiej brakuje i nosi człowieka z braku jazdy.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 25 lis 2017, 1:39
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Amazon we Francji, awizacji na godzinę 19:30, pod rampę wzięli jakoś po 15, załadowali o 19:35. Zobaczymy jak pójdzie rozładunek w Niemczech czy będziemy stać tyle co w Kolbaskowie :D

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 25 lis 2017, 1:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 19:31
Posty: 891
GG: 1

Ja się zastanawiam kiedy te wszystkie eunuchy maja czas wrzucać to wszystko w internet. No chyba, że druga wypłata wpada z takiego FB to rozumiem.


Post Wysłano: 25 lis 2017, 8:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2016, 18:14
Posty: 250
Samochód: mb1844
Lokalizacja: ESI

Od czasu do czasu trafiają się tacy starzy ormowcy i nic się nie zrobi.mając wyj...na to co mówi to niekiedy można takiemu ładnie ciśnienie podnieść.najważniejsze żeby nie dać się sprowokować do jakiejś kłótni bo gości znizy cie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.jestem spokojny ale jesli jest wyjątkowo upierdliwa gnida to po prostu pytam czy jak chce w morde dostać to niech wprost powie. środę zawoziłem pod freiburrg styropian.na budowie sami Rumuni.przyszedł ich kierownik i pytam czy po angielsku mówi.a gościu ze możemy rozmawiać po angielsku niemiecku rumuńsku rosyjsku i po polsku.szczękę zebrałem z ziemi i wybrałem polski.


Post Wysłano: 25 lis 2017, 10:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Żwirek nawet tak nie mów! [wycenzurowano] coś Ty napisał!? Że przegiąć 5 minut? Że na "skokach"!? Ocipiałeś? Teraz trakerka polega na: auto detalingu, nagrywaniu filmów krótkometrażowych i ich obróbce oraz prowadzeniu działalności informacyjno publicystycznej w mediach społecznościowych. Załadunki, rozładunki i jazda to tylko elementy wykorzystywane jako tło i fabuła.
A tak na serio to niektórzy zapomnieli co to znaczy zawód kierowcy. Filmik Adara to już niektórych teraz tak uskrzydlił, że będą z nim na rozmowy kwalifikacyjne chodzić choć i te za chwilę zmienią swój wygląd. To pracodawca będzie musiał pytać czy ktoś chce u niego pracować i czy jest godzien mieć takiego kierowcę. Równowaga jednak musi być zachowana bo zaraz będzie naprawdę niezdrowego w tym zakresie. O tym, że wymiana żarówki to problem nie wspomnę albo obsługa tachografu analogowego... Ja się za nie wiadomo kogo nie mam. Błędów popełniłem mnóstwo, ale ubolewam nad tym co mnie otacza

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 25 lis 2017, 11:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

To nie ja.. ja nie wiem co to, ja nie jeździł erko :mrgreen:

zdjęcie sprzed roku czy dalej nawet wrzucone dla beki, nie mojego autorstwa. Może i chwalenie się głupotą, ale najbardziej rozwaliło mnie to spinanie tyłka o to że ktoś to zrobił. Jak on tak może... Potem teksty "WSZYSTKO PRZEZ TE TIRY". Ja wszystko rozumiem, nikt nie jest święty ale z drugiej strony dla beki zdjęcie wrzucone, przecież ile ludzi na kamieniu jeździ albo na wyłączniku. Więcej luzu..

To co lepsze, agent na magnicie czy koleś na legalnym tacho, który nie zmrużył oka przez noc i po prawidłowej pauzie pojechał zasypiając za kierownicą?


Post Wysłano: 25 lis 2017, 11:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 955
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Więcej luzu, spoko kolego. Od dzisiaj każdy będzie poginal na kamyczku "dla beki" żeby mieć więcej luzu.
Ja nie wiem jak Ty, ale jak ja mam pauze to idę spać, nawet jak wyjeżdżam z niedzieli na poniedziałek to też w niedzielę idę spać - zaskoczony? Jeden Ci tam dobrze napisał, ze w razie wypadku z udziałem jego rodziny zniszczył by Cię finansowo i psychicznie to Twoja odpowiedź że to tylko przecież abs nie działa mnie po prostu [wycenzurowano]. Idź Ty już może do tej biedronki.

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 25 lis 2017, 12:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 mar 2011, 19:49
Posty: 327
Lokalizacja: Warszawa

A ja zmieniam robotę za 2 tygodnie :D Będę tylko drzwi otwierał. Wszystkie Tesca, Żabki i Kaulandy nie będą mi obce.


Post Wysłano: 25 lis 2017, 12:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Jak będziesz obierał kierunek Kaufland Gliwice/C4 Będzin wal smiało na pw ;)

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 25 lis 2017, 12:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 mar 2011, 19:49
Posty: 327
Lokalizacja: Warszawa

Będę obierał z pewnością. I Tesco Gliwice również. Odezwę się :wink:


Post Wysłano: 25 lis 2017, 12:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

W Rababanie drzwi otwarte. Przyznali nam lizingi, dobieramy aut. Zapraszam ;-)

/mobil

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 25 lis 2017, 13:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
W Rababanie drzwi otwarte. Przyznali nam lizingi, dobieramy aut. Zapraszam ;-)

/mobil
To Rabenowi transport się opłaca? Niebywałe.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 25 lis 2017, 13:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Opier...ą jednego drugiego przewoźnika na stawce/km i jakoś to wyjdzie :lol:

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 25 lis 2017, 13:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Każdy wie jak jest, tylko co , boi się to powiedzieć? Jak ktoś podkleja a nikomu o tym nie powie to znaczy ze nie klei? W życiu magneta nie użyłem , a nie powiem przydałby się nie raz, szczególnie jak beczką przez chwilę latałem. W obecnej robocie nie używam go, bo nie ma po co, taka specyfika.
Zdjęcie nie mojego autorstwa jak pisałem, mój był tylko komentarz do spinaczy, którzy bez powodu zaczęli wyzywać. Nie lubię tego. Poza tym czytaj ze zrozumieniem co kto pisał.
Wiem jakie konsekwencje niesie ze sobą jazda na magnesie, na drugiej karcie, na wyłączniku itd. Jestem ciekaw, czy wszystkie auta na tarczkach latają na legalu. Żadne wytłumaczenie, że teraz nic się nie stało, bo jakby jednak się coś działo, to człowiek ma "pozamiatane". W zeszłym tygodniu wyprzedzała mnie premiuma, radar w aucie pokazywał 98-99 km/h. To jest ok? Co jakby złapał wystrzał, pozamiatałby całą autostradę? Nikt nie jest święty, każdy odpowiada za siebie , nawet za "głupotę".

Zejdź na ziemię, Scorpu. A żebyś wiedział, pójdę do pracy, do biedronki, właśnie jutro, w niedzielę. Taka praca.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:
Opier...ą jednego drugiego przewoźnika na stawce/km i jakoś to wyjdzie :lol:
Gdyby miało to wyglądać jak mówisz, to raczej aut do floty byśmy nie dobierali.

/mobil

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 25 lis 2017, 14:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Ej, a co to w ogóle jest ten "magnit"?

:mrgreen:

Korni kolejne padliny do floty dobieracie, bo tępe Janki od jazdy tirem po 2,5, zbierania paczek jak listonosz, i zrobienia 7000km/miesiąc, te Janki się wykruszają. Nie ma kto jeździć dls Rabana, wiec trzeba dobrać grotów. Czyż nie tak?

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 25 lis 2017, 15:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

To taka rosyjska firma transportowa Putina :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 25 lis 2017, 15:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2648
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
To taka rosyjska firma transportowa Putina :D
ale zdjecie mogles od razu zapodać :D
Obrazek

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 25 lis 2017, 15:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Kieras, akurat nie tak :-)


/mobil

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1930 z 3472 [ Posty: 69422 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11928 1929 1930 1931 19323472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: