Auto-Mix - lodówki samochodowe, klimatyzatory postojowe, usługi transportowe, transport międzynarodowy.

Nowa Scania XT

40TON.netKonektor5000.pl anteny CB radiaNaprawa foteli TIR

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mazury
PostWysłano: 05 mar 2017, 19:02 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: "królowa"
Planuje wczasy na mazurach. Podrzuci ktoś jakieś miejsce warte uwagi na tygodniowy urlop? Chciałbym aby było stosunkowo zdala od natłoku ludzi ale aby też nie było to odludzie :D Dzięki :)

"Oto historia ludzi tak szalonych, że poszli w tany z samą Śmiercią. Tak zuchwałych, że uwiedli Fortunę. Tak dumnych, że diabłu plunęli w twarz. I tak hojnych, że za przyjaciół płacili tylko krwią i życiem."

Tytuł: Re: Mazury
PostWysłano: 05 mar 2017, 19:06 
Użytkownik
Awatar użytkownika

GG: 997
Samochód: FH 500
Zależy Co chcesz robić. Dla mnie osobiście, glucha cisza i wędkowanie.
Inny woli disco i lansik na deptaku.

PostWysłano: 05 mar 2017, 19:10 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: "królowa"
Jakieś jezioro, rowery, kajaki, ognisko :) Taki bardziej aktywny wypoczynek, lecz nie w miejscu gdzie jest wysyp rodaków na plaży :)

"Oto historia ludzi tak szalonych, że poszli w tany z samą Śmiercią. Tak zuchwałych, że uwiedli Fortunę. Tak dumnych, że diabłu plunęli w twarz. I tak hojnych, że za przyjaciół płacili tylko krwią i życiem."

PostWysłano: 05 mar 2017, 19:15 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: man tgs 6x6
rok temu byliśmy w Kruklankach miejscowość nie daleko Giżycka w miarę było tam cicho pare atrakcji na miejscu.jak szybko się zdecydujesz to możesz zarezerwować domki ogrodzone z placem zabaw i parkingiem itd.naprawde było ok.i ceny były niższe niż w Olsztynie.polecam

PostWysłano: 06 mar 2017, 0:58 
Użytkownik

GG: 112
Samochód: Duzy?
Nie wiem co dokładnie masz na myśli i co lubisz.Ja mam działkę w Swaderkach gdzie jest dużo łowisk,jezior.lasów.Jest naprawdę świetnie bo można się rozerwać na miejscowych imprezach pod jeziorem a i jest gdzie na rybki wyskoczyć lub w osobnosci popiescic pannę ;) Co do wynajęcia np domku to zerknij na Marózek.

PostWysłano: 06 mar 2017, 18:15 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: man tgs 6x6
Adamek_20 pisze:
Nie wiem co dokładnie masz na myśli i co lubisz.Ja mam działkę w Swaderkach gdzie jest dużo łowisk,jezior.lasów.Jest naprawdę świetnie bo można się rozerwać na miejscowych imprezach pod jeziorem a i jest gdzie na rybki wyskoczyć lub w osobnosci popiescic pannę ;) Co do wynajęcia np domku to zerknij na Marózek.

Swaderki = się rybka.masz może namiar na świeżą rybę? :>

PostWysłano: 06 mar 2017, 23:02 
Użytkownik

GG: 112
Samochód: Duzy?
Gdy urlopuje to pewnie ;) Mam domek przy rzece a za rzeką stawy hodowlane hy hy Czasami idzie coś ciekawego złapać gdy tamę otworzą.W tamtym roku np jesiotra dorodnego udało się.złapać.A gdy ktoś leniwy to można kupić w sklepie heh

PostWysłano: 07 mar 2017, 6:40 
Użytkownik
Awatar użytkownika

GG: 37985486
polecam Stare Jabłonki.
jeździłem tam co roku, gdy był tam rozgrywany turniej WorldTour w siatkówce plażowej.
wiocha - kilkanaście chałup, hotel Anders i jezioro Szeląg Mały.
nad samym jeziorem oprócz hotelu są trzy ośrodki kempingowe w tym Stanica Wodna.
mam jakieś szczęście do trafiania w dziwne miejsca. w ośrodku tym kierownikiem jest (może był - ostatni turniej był w 2014) facet niczym Stanisław Anioł z Alternatywy 4. jednak na ośrodku czystko, cicho, mimo, że dużo młodych ludzi, którzy imprezują, ale w ramach dobrego zachowania. jest tam pole namiotowe, domki, stołówka, boisko do siatkówki, miejsce na ognisko.
sanitariaty choć z poprzedniej epoki, ale czyste, a ciepła woda 8:00-10:00 i 18:00-20:00, jak człowiek nie wie wystarczy popatrzeć czy pan Kazio jedzie taczkami z drewnem lub czy dym idzie z komina.
jezioro nie jest duże oraz nie ma kryształowo czystej wody, bo to woda stojąca. w ośrodku jest wypożyczalnia kajaków i rowerów wodnych.
wokół jeziora lasy - polecam wziąć rower. ja stawałem jakieś 5 m od wody.

dlaczego tam jeździłem co roku: niepowtarzalna atmosfera, nie było stref dla zawodników i kibiców. największe gwiazdy światowej siatkówki plażowej łaziły między ludźmi, można było zrobić zdjęcie, dostać autograf, czy nawet krótko porozmawiać, choć ludzie tego nie nadużywali. w piątek i sobotę na dyskotece pod namiotem gwiazdy te bawiły się razem ze wszystkimi. dzisiaj ten turniej jest w Olsztynie, wszystko od siebie oddzielone i nie ma tego smaku.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
ostatnie zdjęcie rok 2013 Mistrzostwa świata w których z dziką kartą grał syn mojego dawnego kolegi z boiska - Jarek Lech z Damianem Wojtasikiem. na zdjęciu Jarek z dziewczyną, rodzicami, rodzicami dziewczyny i ja.

PostWysłano: 18 cze 2017, 21:03 
Użytkownik

GG: 46453
Cytuj:
polecam Stare Jabłonki.

Dołączam się do opinii. Byłem tam tylko na weekend ale bardzo dobrze go wspominam..no może tylko trochę więcej komarów niż zazwyczaj u mnie w górach :)

PostWysłano: 18 cze 2017, 21:26 
Użytkownik

GG: 1
Samochód: Honda Crv
Jeżeli Ci zależy na całkowitym odludziu to polecam miejscowość Narty. Cisza i przyzwoite ceny. Ostatnio przelatywałem tam dużym to jest nawet dzikus w pobliżu jeziora żeby se 45 zrobić

PostWysłano: 19 cze 2017, 16:08 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: TGL / A4
W Nartach również będziesz mógł zaobserwować pracę inspektorów na ichniejszym punkcie.

PostWysłano: 19 cze 2017, 18:01 
Użytkownik

No tak średnio, bo obok Nart są Warchały, gdzie ludzi w niedzielę jest full, a to odbija się to też na obocznych wioskach. Ale jezioro super i bardzo czysta woda. Tylko raczej drogo. Niemniej jednak polecam! :)

PostWysłano: 19 cze 2017, 21:05 
Użytkownik

GG: 1
Samochód: FH 12 460
marek 62 pisze:
rok temu byliśmy w Kruklankach miejscowość nie daleko Giżycka w miarę było tam cicho pare atrakcji na miejscu.jak szybko się zdecydujesz to możesz zarezerwować domki ogrodzone z placem zabaw i parkingiem itd.naprawde było ok.i ceny były niższe niż w Olsztynie.polecam

Również w zeszłym roku byliśmy w Kruklankach i polecam. Wynajelismy domek w 4 rodziny na tydzień i cena wyszła jakoś śmiesznie niska. Fajna plaża miejska, rowerki wodne, plac zabaw itp. .

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

PostWysłano: 26 cze 2017, 20:30 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Witam ja jak jadę na mazury to tylko do Nowych Gut. Jak dla mnie najlepsze miejsce. Pozdrawiam

PostWysłano: 26 cze 2017, 22:48 
Użytkownik

GG: 0
kato22 pisze:
Witam ja jak jadę na mazury to tylko do Nowych Gut. Jak dla mnie najlepsze miejsce. Pozdrawiam

Naprawdę? Banda pijanych Łomzyniaków i Kolna z Januszami i kamienista plaża? Osobiście nie polecam, chyba że ktoś szuka ostrej imprezy a nie wypoczynku.

PostWysłano: 27 cze 2017, 19:57 
Użytkownik

Samochód: orange i grafitowy
warot pisze:
Ja też w tym roku planuje odwiedzić mazury!

cieszy nas to niezmiernie.
opon nie ubezpieczaj ale wykup sobie ubezpieczenie na życie bo bywa niebezpiecznie i pamiętaj o smartfonie nie musi to być samsung.. :lol:

PostWysłano: 27 cze 2017, 21:42 
Użytkownik
Awatar użytkownika

GG: 705962
Hahahaha pięknie go podsumowałeś.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]