Strona 1201 z 3472 [ Posty: 69424 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11199 1200 1201 1202 12033472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 01 paź 2016, 13:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Chłodnie, Gabaryty...

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 01 paź 2016, 13:59
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Klasyka przez duże Ka :lol:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 01 paź 2016, 14:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Chłopina ma FHcze 12stki z 05r. Dajcie mu już spokój.Niech ma jak taki dobrobyt na patelniach.

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 01 paź 2016, 14:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Yarzyna to ty podobno jeździsz po 4zl/km, gdzie mnie bidnemu się rownac z takim potentatem.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 01 paź 2016, 14:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Są kursy gdzie nawet 5zł z km wychodzi więc blisko byłeś Panie Kierowniku.

Miłej soboty życzę.

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 01 paź 2016, 14:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

No to gratuluje Yarzyna :) . Jesteś moim idolem.

Ps. Czekalem, kiedy sie przypucujesz za ile to sie teraz lata :D .

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 01 paź 2016, 15:02

Miałem dzisiaj lecieć podwoziem po traktor, gdzieś po Białystok. Miało wyjść kółko koło 1000 km. Leper jak usłyszał cenę stwierdził, że pojedzie po niego pociągiem i wróci na kołach. Nie miał to być jakiś stary rzęch, podobno nówka sztuka.Sukces? Dzięki temu wolna sobota :)


Post Wysłano: 01 paź 2016, 15:10
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Ale wczoraj chłopaki cięli żyły na wylocie z Wiednia. Na odcinku prawie 9km wszystkie 4 pasy stały. Stłuczka, następnie auto w bandzie i na koniec chyba 3 osobówki poobracało i z 4 do 2 pasów zwężka. Kaszana.

Sukces? 6.51 z Wiednia do domu przy pełnym tonażu. Szło nieźle. Drugi sukces. Nowy miesiąc a więc hajs hajs hajs! :P

Jakby ktoś z Wielunia na Opole chciał jechać to DK45 w Praszce zamknięta. Objazd przez Rudniki.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 01 paź 2016, 15:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Kierowniku brawo! Trzeba było napisać pw to bym się przy pucował wcześniej a nie żyłbyś w niepewności.
Zresztą co tam ze mnie za psiewoźnik,auto własnością banku,spedycyjna naczepa również bankowozem jest.Tylko w kieleckim taki dobrobyt że patelki własnościowe latają na TKI. Szkoda że większość to stare fhcze o których można wyczytać komunikaty na etransporcie że kolejna jeżdżąca trumna zatrzymana.

U nas taka bieda że kamieniarze z podkarpacia jeżdżą całe tyg. na Kauflandzie bo na patelni zarobić nie idzie przez przestoje. Jesteś rekinem biznesu/transportu. Daj na siebie namiary to kiedy się spotkamy w trasie na korepetycje,indeks uczelniany wezmę i może uda się zaliczenie z transportu wpisać. :mrgreen:


Miłej soboty i tyle powrotów co wyjazdów.

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 01 paź 2016, 15:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Miałem dzisiaj lecieć podwoziem po traktor, gdzieś po Białystok. Miało wyjść kółko koło 1000 km. Leper jak usłyszał cenę stwierdził, że pojedzie po niego pociągiem i wróci na kołach. Nie miał to być jakiś stary rzęch, podobno nówka sztuka.Sukces? Dzięki temu wolna sobota :)
Standard. Spora czesc rolnikow myśli, ze każdy płaci KRUS i jeździ na opale...


Post Wysłano: 01 paź 2016, 16:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Cytuj:
Miałem dzisiaj lecieć podwoziem po traktor, gdzieś po Białystok. Miało wyjść kółko koło 1000 km. Leper jak usłyszał cenę stwierdził, że pojedzie po niego pociągiem i wróci na kołach. Nie miał to być jakiś stary rzęch, podobno nówka sztuka.Sukces? Dzięki temu wolna sobota :)
Standard. Spora czesc rolnikow myśli, ze każdy płaci KRUS i jeździ na opale...
Bo UE na traktor kasę dała a na transport tego już nie. Teraz chłopki naczepy kupują i wózki z siodłem i ciągają traktorami. Polski transport wchodzi w nową ere


Post Wysłano: 01 paź 2016, 16:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lip 2008, 12:00
Posty: 255
GG: 705962
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław

Cytuj:
Bo UE na traktor kasę dała a na transport tego już nie. Teraz chłopki naczepy kupują i wózki z siodłem i ciągają traktorami. Polski transport wchodzi w nową ere
Przez chwilę się śmiałem, potem uświadomiłem sobie że po okolicy 2 pod wanną jeżdżą i to nie tylko w żniwa :(

_________________
Pozdrawiam GRUBY131


Post Wysłano: 01 paź 2016, 17:08

Wiecie na czym polega problem?
Zrecie się o wszystko i swojego konkurenta wystawiacie w jak najgorszym świetle.Postarajcie się zakupić na krajówkę nowe zestawy i róbcie na nich robotę ,a potem filozofujcie.


Post Wysłano: 01 paź 2016, 17:17

Scenariusz rodem z trakersów... Rano reklamacja na uchwyty kontenera - przyszły nowe, Schneider i te nowe też źle zrobił. Wieczorem w porcie problemy z załadowaniem kontenera - pełne nerwów, dramaturgii i zwrotów akcji 3h. Później w trasie przy każdorazowym hamowaniu 5/6 stopień intardera słychać syk powietrza - co się dzieje, gdzie ucieka powietrze, czy dojadę? Niestety, szybkozłączki nie było. Wystarczył klucz 12mm i podniesienie kabiny do góry. Sukces! Naprawione! Wielotysięczny kontrakt uratowany. Klient otrzyma towar na czas. W porcie nie będzie kontener zajmował miejsca. Tylko armator ma powody do zmartwienia - kontener do zezłomowania.
Jakby dobry reżyser się za to wziął to tak ze 3 odcinki wyjdą :)


Post Wysłano: 01 paź 2016, 17:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2009, 20:52
Posty: 1349
Lokalizacja: BIA

Co tam trzy odc. Użytkownik to są, konkretne, podwaliny na cały 3ci sezon :lol:

_________________
Uśmiech Paryża 420dci, Ferrari Stralis 450, Robur MP2 1841, JelczNL 106 460, Kania R 450, Kania NG R 450, Iveco Stralis MY16 480 ...


Post Wysłano: 01 paź 2016, 17:38

Co gorsza tutejsze trakersy muszą poznawać swoją robotę w tv :lol:
To coś podobnego jakby fryzjerka była zafascynowana szybkim cięciem w tv :lol:
Nie dość ,że co drugi kamion prowadzony przez Ukraińca ,to jeszcze nektóre swojaki mają dziwne pytania.


Post Wysłano: 01 paź 2016, 20:04
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Cytuj:
Wiecie na czym polega problem?
Zrecie się o wszystko i swojego konkurenta wystawiacie w jak najgorszym świetle.Postarajcie się zakupić na krajówkę nowe zestawy i róbcie na nich robotę ,a potem filozofujcie.
Ale może być przecież też starsze auto, które będzie robiło tą samą robote, ale niech ono będzie w odpowiednim stanie technicznym, a nie wszędzie widać szybozłączki, a z opon druty wychodzą.

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 01 paź 2016, 20:32

u mnie w firmie jest kilka nowych zestawów, a z kraju nie wyjeżdżają. ba, nawet z województwa! czyli da się! :)


Cytuj:
Ale może być przecież też starsze auto, które będzie robiło tą samą robote, ale niech ono będzie w odpowiednim stanie technicznym, a nie wszędzie widać szybozłączki, a z opon druty wychodzą.
Dokładnie kolego ,tylko w praktyce wiemy jak to zazwyczaj wygląda :roll:
Jakby ITD wpadło wieczorem na pierwszy lepszy parking , to większość trakersów po pauzie pożegnała by się z dowodami rejestracyjnymi...


Post Wysłano: 02 paź 2016, 8:15
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

W kolejnym tygodniu mam jechać do Niemiec. Cel to okolice Saarbrucken. Jak wygląda sprawa z A6 od Norymbergi po skrzyżowanie z A5? Sporo robót drogowych? Chcę zajechać w pewne miejsce ale może mnie czas naglić a jak na szóstce jest kicha to polecę sobie A4 i dalej na Frankfurt i od tej strony uderzę.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1201 z 3472 [ Posty: 69424 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11199 1200 1201 1202 12033472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: