Strona 1101 z 3472 [ Posty: 69427 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11099 1100 1101 1102 11033472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 lip 2016, 16:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:
i kawałek landówką do Wielunia.
I tego się właśnie obawiałem... Muszę poszukać na YT którędy to celebryty jeżdżą....


Post Wysłano: 26 lip 2016, 16:11
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Tam koluniu uważaj, bo w Wieluniu okrężnicę robioo i jakie wachadła soo. Co byś nie musiał objeżdżać jakimiś bokami. Będziesz bliżej to się podpytaj bo ja tam dokładnie nie wiem co nie.

Kssszzzt. Doleciało do ciebie koleszko z Władimira?

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 26 lip 2016, 16:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Tam koluniu uważaj, bo w Wieluniu okrężnicę robioo i jakie wachadła soo. Co byś nie musiał objeżdżać jakimiś bokami. Będziesz bliżej to się podpytaj bo ja tam dokładnie nie wiem co nie.

Kssszzzt. Doleciało do ciebie koleszko z Władimira?
Nie no, nie jadę tam. Korni podpowiedział, żeby jechać S8 i niech na MOPa po towar przyjeżdżają. Za wąsko tam, nie zjadę z ekspresówki.


Post Wysłano: 26 lip 2016, 18:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Byłem dzisiaj na Iłowej odebrać naczepę z serwisu. Zjadłem przy okazji szaszłyka z pieczonymi ziemniakami i po południu człowiek już w domu.
Wielkich planów na wyjazdy nie ma, bo od niedzieli zaczynam urlop.


Post Wysłano: 26 lip 2016, 19:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Cytuj:
Z porażek to dzis w nocy 100m od domu [wycenzurowano] mi padlinę z paliwa. Żeby temu chamowi wszystkie zeby od tej ropy zgnily, i kuska uschla.
Bogatego okraść to nie grzech :lol:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 26 lip 2016, 19:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

To mnie najbidniejszego taka krzywda, takie nieszczęście się stali, a Wy zamiast zrzutę zrobić, za paliwo oddać, ze dwie skrzynki piwa na rozgrzewke przywieźć, degustując pocieszać, to jeszcze se p o d s m i e c h u j k i jeden z drugim robi.

Nie ładnie, oj nie ładnie:D.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 26 lip 2016, 19:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Taki poważny prywaciarz a nie wie co się robi? Temu szoferowi dwieście z wypłaty, tamtemu trzysta i rachunek się zgadza :D


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
To mnie najbidniejszego taka krzywda, takie nieszczęście się stali, a Wy zamiast zrzutę zrobić, za paliwo oddać, ze dwie skrzynki piwa na rozgrzewke przywieźć, degustując pocieszać, to jeszcze se p o d s m i e c h u j k i jeden z drugim robi.

Nie ładnie, oj nie ładnie:D.
Kup se Dafa e6 będzie Ci palił 22lytry to sobie tą stratę szybko odrobisz. Tak Ci po chrześcijańsku mogę doradzić. Nie dziękuj wiem, że od teraZ Twój gradoł ruszy z miejsca i staniesz się Świętokrzyskim macho wśród patelniorzy :D z piwerkiem zajadę jak będę w Skarżysku po pudełka


Post Wysłano: 26 lip 2016, 20:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

O i to chyba jest myśl. Jakąś tam zdolność leasingową a i owszem, posiadam. Może kiedyś do tego dojrzeję.

My przez Skko jeździmy często. Ja dziś np 8 razy, ćwiczymy S7 Dragados. Nie ukrywam wyglądam Volva z ramą z tablicą Dominik, ale jakoś nie mogę trafić.

Jacek, może u Ciebie we fabryce tak się pokrywa straty. Tutaj tak się nie robi.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 26 lip 2016, 21:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

Wydłubałem pare kamyków ze opon nowych bo szef dał. Bo żem po szutrze trochę dziś pojechał w Spanielsku. Dobry szofer ja ?

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Post Wysłano: 26 lip 2016, 21:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lip 2012, 13:21
Posty: 53
GG: 16108747
Lokalizacja: Zawiercie

Cytuj:
stał przy moich drzwiach chłopak z Zawiercia co zdjęcia robi
To byłem ja :), zamach na życie marnego fotografa :lol:.


Cytuj:
Cytuj:
To mnie najbidniejszego taka krzywda, takie nieszczęście się stali, a Wy zamiast zrzutę zrobić, za paliwo oddać, ze dwie skrzynki piwa na rozgrzewke przywieźć, degustując pocieszać, to jeszcze se p o d s m i e c h u j k i jeden z drugim robi.

Nie ładnie, oj nie ładnie:D.
Kup se Dafa e6 będzie Ci palił 22lytry to sobie tą stratę szybko odrobisz. Tak Ci po chrześcijańsku mogę doradzić. Nie dziękuj wiem, że od teraZ Twój gradoł ruszy z miejsca i staniesz się Świętokrzyskim macho wśród patelniorzy :D z piwerkiem zajadę jak będę w Skarżysku po pudełka
Tak dla potomnych.

Fabrycznie nowy 510 E6 SSC, samym ciągnikiem, Gdańsk-Opole spaliło 18l/100 (non stop odcięcie).
Więc nie wiem z czego się śmiejecie, ja nie widzę problemu, żeby ciągnąć 40 ton RMC osiągnąć wynik co najwyzej 21l/100 :roll:


Post Wysłano: 26 lip 2016, 22:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Nie no ręce opadają. Ja jak i kilku użytkowników tez mialem przyjemność ciągnąć kilka wozów z zachodu, przebiegi od 400 do 800tkm. Jazda samą szkapą, odcięcie.
zgadnij Newesu ile wyszly?
wszystkie 18 - 19 litrów.

Ps.
Jakie Ty masz pojecie, jak myślisz ze wóz ważący 8 ton pali 18, to taki 40 spali 22. Straciłem do Ciebie resztkę szacunku. Glupis, niczym Pablo kiedy jeszcze sie swojej glupoty nie wstydzil, ba chyba go przebiłeś w głupocie.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2008, 12:59
Posty: 595
Samochód: VOLVO FH500 EEV

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
To mnie najbidniejszego taka krzywda, takie nieszczęście się stali, a Wy zamiast zrzutę zrobić, za paliwo oddać, ze dwie skrzynki piwa na rozgrzewke przywieźć, degustując pocieszać, to jeszcze se p o d s m i e c h u j k i jeden z drugim robi.

Nie ładnie, oj nie ładnie:D.
Kup se Dafa e6 będzie Ci palił 22lytry to sobie tą stratę szybko odrobisz. Tak Ci po chrześcijańsku mogę doradzić. Nie dziękuj wiem, że od teraZ Twój gradoł ruszy z miejsca i staniesz się Świętokrzyskim macho wśród patelniorzy :D z piwerkiem zajadę jak będę w Skarżysku po pudełka
Tak dla potomnych.

Fabrycznie nowy 510 E6 SSC, samym ciągnikiem, Gdańsk-Opole spaliło 18l/100 (non stop odcięcie).
Więc nie wiem z czego się śmiejecie, ja nie widzę problemu, żeby ciągnąć 40 ton RMC osiągnąć wynik co najwyzej 21l/100 :roll:
No to dość sporo wyszedł ten DAF (ale to pewnie przez to, że jest na dotarciu). FH500 na trasie Augsburg - Radom (sam ciągnik siodłowy, kotły zalane w 40%, jakieś 400 tyś km przelotu, automat) wyszedł 18l/100km. Uprzedzając kolejne pytania, to kierowca był w wadze piórkowej (65kg), pogoda była dobra (późne popołudnie, wieczór, noc i przyjazd nad ranem) i bezwietrzna oraz kierowca nie miał zbyt dużo bagaży.
Raz, jedynie raz wyszedł mniej DAF XF105 Space Cab w manualu 12'sto biegowym - z Danii do Polski, sam ciągnik, wyszedł 16,5l/100km. Ale tak jak wspomniałem, to był Space Cab, miał 12 biegów oraz ustawiony "kaganiec" na 83 km/h.
Z naczepami takie FH, wychodziły po 21l-22l/100km, DAF'y o litr mniej.


Post Wysłano: 26 lip 2016, 22:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lis 2011, 11:28
Posty: 155
Samochód: VOLVO

Cytuj:
Glupis, niczym Pablo kiedy jeszcze sie swojej glupoty nie wstydzil, ba chyba go przebiłeś w głupocie.
Weź się ode mnie odpier#dol gamoniu bo już jesteś żałosny. Spójrz lepiej na siebie bo się kreujesz na biznesmena a kierowcą z wypłaty potrącasz jak jedzie na pusto bez zaciagnietej plandeki. Wielce pan najmadrzejszy się znalazł.


Post Wysłano: 26 lip 2016, 22:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2008, 12:59
Posty: 595
Samochód: VOLVO FH500 EEV

Dopiero teraz tego posta zobaczyłem i nie mam możliwości edycji poprzedniego, także wybaczcie...
Cytuj:
O i to chyba jest myśl. Jakąś tam zdolność leasingową a i owszem, posiadam. Może kiedyś do tego dojrzeję.

My przez Skko jeździmy często. Ja dziś np 8 razy, ćwiczymy S7 Dragados. Nie ukrywam wyglądam Volva z ramą z tablicą Dominik, ale jakoś nie mogę trafić.

Jacek, może u Ciebie we fabryce tak się pokrywa straty. Tutaj tak się nie robi.
Z ciekawości zapytam - biały "chińczyk" na TKI z wywrotką CEMEX czy też biały chińczyk z nową "patelnią" Schmitz - cały zestaw na TKI?
Też codziennie przez tą budowę jeżdżę, ale osobówką. :)


Post Wysłano: 26 lip 2016, 23:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
a kierowcą z wypłaty potrącasz jak jedzie na pusto bez zaciagnietej plandeki.
Nie chcę nikogo bronić, ale może gadał im żeby zaciągali plandeki a oni to mieli w doopie...masz lepszy sposób, żeby gamonia nauczyć posłuszeństwa?


Post Wysłano: 27 lip 2016, 5:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Nie mam ani jednego na Tki, ale ma jedna doczepę z logiem Cemex:).

Pablo, ja temu człowiekowi na przestrzeni roku tłumaczyłem, zwracałem uwagę, prosiłem. Bez odzewu.
Żeby była jasność, kiedy jeździmy na 50km, każdy robi jak chce, ale na 200km, kilkanaście razy w miesiacu to już sa jakieś tam pieniądze. Tym bardziej, ze nie wymaga to żadnego nakładu pracy, poprostu trzeba powstrzymać się od zdejmowania plandeki, tyle.
I teraz jak po 7 razie, kiedy zwracam uwagę gość nie reaguje, co mam zrobić, jak zadziałać żeby uzyskać efekt? Mam się go prosić? Moze za jajka potrzymać? Wystarczylo 50zl, człowiek wyedukowany w sekundzie, ja się nie denerwuje, a do tego mam 50zl:D.
Na biznesmana się nie kreuję. Wstaje do pracy i jeżdżę jak każdy.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 27 lip 2016, 6:12

Cytuj:
Nie no ręce opadają. Ja jak i kilku użytkowników tez mialem przyjemność ciągnąć kilka wozów z zachodu, przebiegi od 400 do 800tkm. Jazda samą szkapą, odcięcie.
zgadnij Newesu ile wyszly?
wszystkie 18 - 19 litrów.

Ps.
Jakie Ty masz pojecie, jak myślisz ze wóz ważący 8 ton pali 18, to taki 40 spali 22. Straciłem do Ciebie resztkę szacunku. Glupis, niczym Pablo kiedy jeszcze sie swojej glupoty nie wstydzil, ba chyba go przebiłeś w głupocie.
Mi się wydaje, że całość przez to, że jechało dwóch kierowców zdecydowanie wagi ciężkiej. Jakby jechał jeden szczupły to pewnie by spalił te 12-13l.

Dlatego już teraz byłem u siebie w firmie i zaproponowałem prezesowi dietę redukcyjną dla wszystkich. Oszczędności niewymierne, żony zadowolone. Tylko chłopom jakoś ciężko się przestawić i kaszkę rano jeść. Ale pryncypał jakoś przestał blady chodzić i coś pomrukuje jak rano go mijam w drzwiach o Q7. Widać, że chłop odzyskał wiarę w ludzkość.

;)


Post Wysłano: 27 lip 2016, 9:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Cytuj:
Na biznesmana się nie kreuję. Wstaje do pracy i jeżdżę jak każdy.
Post roku :mrgreen:

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1101 z 3472 [ Posty: 69427 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11099 1100 1101 1102 11033472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: