Strona 756 z 3472 [ Posty: 69425 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1754 755 756 757 7583472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 lut 2016, 3:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2010, 20:21
Posty: 472
Lokalizacja: Ruda Śląska

Cytuj:
2 kilometry dalej - Piekarzew, weź dowód rejestracyjny od auta, zamów sobie kotlet sapiehy, żurek.

Nie dziękuj, do usług :-)
Czyli nie tylko ja tam jadam i zachwalam :D


Post Wysłano: 12 lut 2016, 3:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Cytuj:
2 kilometry dalej - Piekarzew, weź dowód rejestracyjny od auta, zamów sobie kotlet sapiehy, żurek.

Nie dziękuj, do usług :-)
Czyli nie tylko ja tam jadam i zachwalam :D
No po akcji z Krychem aż się zdziwiłem, że napisałeś coś sensownego jak to później przeczytałem :D

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 12 lut 2016, 3:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2010, 20:21
Posty: 472
Lokalizacja: Ruda Śląska

Akcja z Krychem rządzi się swoimi prawami. To, że jezdze w tesco, nie znaczy, że mam takie same rozumowanie. Jest wiele wspólnych argumentów, które łączy dystrybucja, ale nie zgadzam sie ze wszystkimi, dlatego też za dużo sie tam nie udzielałem :D


Post Wysłano: 12 lut 2016, 7:35

Panie Cukierr, jeśli trudno pogodzić Ci się z tym, że są na tym Forum osoby, które mają pozytywne nastawienie do życia to już nie mój w tym problem.
Poza tym ten temat został założony w celu "gadania o niczym" bez zbytniej spiny.
Dlatego mam do Ciebie serdeczną prośbę: Jeśli nie masz na tyle odwagi, by mi prywatnie napisać, tylko szukasz rozgłosu pisząc publicznie - odsuń się ode mnie w delikatny sposób. Wyświadczysz mi przysługę a i Tobie bedzie lżej na sercu gdy nie będziesz czytał moich postów.


Post Wysłano: 12 lut 2016, 7:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 wrz 2009, 16:06
Posty: 641
GG: 1
Lokalizacja: Elbląg

Ozorków-Elbląg 4,23h .Cieć dostał dwa tyskie żeby trzymać się wersji że zjechałem nad ranem ,a ja w domu od wczoraj od 23 :D
Wypije kawkę i jeszcze podjadę otworzyć bok żeby zdjęli co przywiozłem, zatankować żelazo i weekend


Post Wysłano: 12 lut 2016, 8:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

Cytuj:
Panie Cukierr, jeśli trudno pogodzić Ci się z tym, że są na tym Forum osoby, które mają pozytywne nastawienie do życia to już nie mój w tym problem.
Poza tym ten temat został założony w celu "gadania o niczym" bez zbytniej spiny.
Dlatego mam do Ciebie serdeczną prośbę: Jeśli nie masz na tyle odwagi, by mi prywatnie napisać, tylko szukasz rozgłosu pisząc publicznie - odsuń się ode mnie w delikatny sposób. Wyświadczysz mi przysługę a i Tobie bedzie lżej na sercu gdy nie będziesz czytał moich postów.
Nie szukam rozgłosu, czytam bo lubię się z tego jedynie śmiać. Prywatnie? Nie mam Ci nic do powiedzenia. A odnośnie tematu: sam kiedyś próbowałeś zaprowadzić tu ład i co Ci z tego wyszło. Tyle. Czyli nic.


Post Wysłano: 12 lut 2016, 8:24

Jak już tak wspominacie o biznesmenach z llu, to ostatnio gadałem z busiarzem z tamtych okolic. Za 4 tygodnie w budzie na unii 2500 zł wypłaty chłopak przytulił. Płatne miał z kilometra. Następna wypłatę miał mieć z premią, to dostał 200 więcej. Jak powiedział, że się zwalnia to ów biznesmen mu potrącił tysiąc argumentując to tym, że nie znajdzie kierowcy na już.


Post Wysłano: 12 lut 2016, 10:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Cytuj:
Widać, że stawki na stanowisku kierowcy na przerzutach w Małopolsce są na jednym poziomie.
A z pewnych źródeł wiem, że podczas ostatniej narady "psiewoźników" (jak co miesiąc) pod N. Sączem, na słowa: "Przecież umawialiśmy się...", mające na celu wyrażenie sprzeciwu wobec podwyżek dla kierowców, jeden z głównych "graczy" wstał od stołu, cisnął legitymacją i bez słowa opuścił salę obrad...
Nie wiem czy Ty we wszystko Marcin wierzysz czy nie, ale te spotkania "psiewoźników" w Nowym Sączu i już szczególnie ustalanie zarobków to jest taka bzdura że szok. Chyba że spotkanie starego Litwińskiego z młodym Litwińskim.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 12 lut 2016, 10:12
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Jest sukces, zatarł się docisk w doczepie, pierwszy problem z BPW od x lat.. :twisted:

Moje auto ma nosa, zawsze się psuje koło domu, weekend uznaje za otwarty :mrgreen:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 12 lut 2016, 10:21
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
Jest sukces, zatarł się docisk w doczepie, pierwszy problem z BPW od x lat.. :twisted:

Moje auto ma nosa, zawsze się psuje koło domu, weekend uznaje za otwarty :mrgreen:
Ciulu, a telefonu nie łaska odebrać :D

Długi, akurat papieru było tyle, że starczyłoby mi do usranej śmierci :D

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 12 lut 2016, 10:23

Stoję na Michelinie w Landau od 6:30 pod rampą i pracowici Niemcy nie zaladowali mi jeszcze ani jednej opony. Niech ich chudy byk trafi.


Post Wysłano: 12 lut 2016, 10:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2010, 20:21
Posty: 472
Lokalizacja: Ruda Śląska

Cytuj:
Stoję na Michelinie w Landau od 6:30 pod rampą i pracowici Niemcy nie zaladowali mi jeszcze ani jednej opony. Niech ich chudy byk trafi.
Zamiast sie cieszyc, ze w ogole cos zarobi (? :D) to jeszcze narzeka ;D


Post Wysłano: 12 lut 2016, 10:54

Osobiście wolę spędzić te kilka godzin więcej w domu niż na bezsensownym oczekiwaniu aż ktoś się do roboty zabierze. Bylem teraz na hali, to mają przerwę, bo chyba się zmeczyli tym [wycenzurowano].


Post Wysłano: 12 lut 2016, 12:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5930

Sukces roku, podatek od środków transportowych potaniał gdzieś o połowę, od solówki DM18T na poziomie 1100 zł :shock:


Post Wysłano: 12 lut 2016, 12:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Ustawowo, czy u Ciebie w gminie?

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 12 lut 2016, 12:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Takie afery z wyplatami, a w RABENIE luz blues, przy robocie się nie spoci, a hajs się zgadza :-D

/ mobil

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 12 lut 2016, 13:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5930

Cytuj:
Ustawowo, czy u Ciebie w gminie?
W gminie. Podobno średnio o ok 50% spadły stawki, minimum ponad 20%, maksimum ponad 70%.
http://www.bip.jaworzno.pl/pobierz/52598.html


Post Wysłano: 12 lut 2016, 14:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2008, 12:59
Posty: 595
Samochód: VOLVO FH500 EEV

Panowie, szybkie pytanko, jak ktoś coś - Tesco Wolbórz. Jest się czego obawiać? Długo oczekuje się na rozładunek i dokumenty?
Pierwszy raz tam będę, dlatego z ciekawości pytam...


Post Wysłano: 12 lut 2016, 14:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

Cytuj:
Panowie, szybkie pytanko, jak ktoś coś - Tesco Wolbórz. Jest się czego obawiać? Długo oczekuje się na rozładunek i dokumenty?
Pierwszy raz tam będę, dlatego z ciekawości pytam...
Nie. Rozładunek względnie wg awizacji, na papiery też niedługo, kwestia policzenia towaru, max pół godziny, bynajmniej w moim przypadku tak było. Czasem i od ręki kwity podbite.


Post Wysłano: 12 lut 2016, 14:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2008, 12:59
Posty: 595
Samochód: VOLVO FH500 EEV

Cytuj:
Cytuj:
Panowie, szybkie pytanko, jak ktoś coś - Tesco Wolbórz. Jest się czego obawiać? Długo oczekuje się na rozładunek i dokumenty?
Pierwszy raz tam będę, dlatego z ciekawości pytam...
Nie. Rozładunek względnie wg awizacji, na papiery też niedługo, kwestia policzenia towaru, max pół godziny, bynajmniej w moim przypadku tak było. Czasem i od ręki kwity podbite.
Dziękuje serdeczne :) Pierwszy raz tam będę, więc wolałem się dowiedzieć, jak tam jest.
Jeszcze raz dzięki.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 756 z 3472 [ Posty: 69425 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1754 755 756 757 7583472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: