Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 kwie 2015, 20:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 kwie 2015, 19:46
Posty: 1
Samochód: Renault Premium 6x2

Witam wszystkich forumowiczów

A mianowicie zajmuje się sprzedażą maszyn budowlanych to sprowadziłąem z Francji samochód Renault Premium 320 DCI 6x2 o masie własnej 13300 kg ( waga z zabudową która stanowi najazd z klapą rozkłądaną hydrauliocznie i zamontowanym HDS Fassi 8500 Kg udzwigu na krutkim) samochód ogulnie w niezłym stanie nalotu 430 tyś km założyłem nowe opony wymieniłem filtry oleje i całą resztę i zaczołem ją jeżdzić i doznałem lekkiego szoku bo lecąc 8 z zapiętą połówka silnik kręci 1500 obrotów a prędkość samochodu to 80 Km/h co się za tym prezkłada to wysokie spalanie teraz ośiągam na pósto 30-32l załadowana 3-4 l więcej, wcześniej latałem 420 DCI ciągnikek siodłowym i 1200 odrotów o ona leciała 80 z chaczykiem i spalanie na pusto 26-28 a tu taki zonk.

I teraz doradcie mi czy zminić wsat mostu po winie sprawdziłem u mnie siedzi przełożenie 8/37 a myślę wrzucić 10/37 co o tym sądzicie czy coś się poprawi i jak będzie z siłom i prędkością.


Post Wysłano: 26 kwie 2015, 22:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Po pierwsze naucz sie gramtyki... po drugie po kiego jadac ze stala predkoscia 80kmh jedziesz na polowce?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: