Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 01 lut 2015, 0:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sie 2013, 17:44
Posty: 50
Samochód: MAN TGA

Witam, posiadam w manie tga tą chyba fabrycznie montowaną nawigacje, na górze jest zamontowany jakiś odtwarzacz chyba na płytę z nawigacją, czy jest jakaś szansa zęby jakaś mapa tam zadziałała??
Obrazek


Post Wysłano: 01 lut 2015, 13:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lis 2007, 19:58
Posty: 121
GG: 5348040
Lokalizacja: Piła

To nie jest fabryczne. Mamy takie samo cudo w jednym TGX (po Gartner KG) i również nie działa. Ostatnio rozbierałem deskę i widziałem kilka luźnych wtyczek, pewnie od tego ustrojstwa. Jest też instrukcja do tego. Jak kierowca wróci to ją zeskanuję.


Post Wysłano: 01 lut 2015, 14:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sie 2013, 17:44
Posty: 50
Samochód: MAN TGA

U mnie działa, nawet prędkość pokazuje tylko żadne mapy nie ma.


Post Wysłano: 01 lut 2015, 15:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 832

To jest jakiś VDO Dayton i chyba były montowane w MANach na zamówienie, bo pełno tego widać w autach z pod znaku lwa.

Mapy pójdą, ale tylko te dedykowane dla VDO Dayton i z tego co się kiedyś orientowałem, to tylko z oryginalnej płyty. Pewnie da się to obejść, tylko trzeba mieć świadomość, że nielegalnie.

EDIT:

Wygląda na model MM5000. Na allegro płyty z mapami 2014/2015 chodzą po 80zł, z tym że są to mapy dla osobówek. Spróbuj zobaczyć z tyłu urządzenia na naklejce, czy jest to w ogóle VDO Dayton (chociaż po pilocie obok radia widzę, że tak) a jeśli jest, to jaki model. A potem szukaj map i instrukcji wgrywania :)

http://i57.tinypic.com/27wr685.jpg


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: