Autor
Wiadomość
Tytuł: Re: Jelcz 842
Post Wysłano: 29 cze 2009, 22:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2009, 23:24
Posty: 463
Lokalizacja: Ryki

Stronka jelcz komponenty nic specjalnego i nowego nie zawiera, same pojazdy w wersji opancerzonej i wzmianka że można zamówić indywidualnie. Z tego co wyczytałem z innych tematów nt jelcza, to ceny są dość wygórowane. Sam rozkręcając jakiś biznes w branży transportowej zakupił bym jelcza, bo to sprawdzona marka, nigdy nie zawiodła mojego ojca.
Co do nowych w wersji cywilnej, to znacie jakąś osobę, która zakupiła jelcza po 2004-5 roku?? Jak jelczyki obecnie wizualnie mogą wyglądać? Bo dane techniczne mniej więcej znam.


Tytuł: Re: Jelcz 842
Post Wysłano: 29 cze 2009, 23:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 maja 2006, 18:00
Posty: 503
GG: 7138832
Samochód: Jelcz-Scania
Lokalizacja: Tarnów

Cytuj:
kolego Cichanos, jaki model chcesz kupić?? By zacząć produkcję muszą zebrać jakąś konkretną liczbę zamówień??
Cytuj:
Jelcz wypuszcza nowy model pojazdu, jest to Jelcz 882, 8x8.
W wersji cywilnej, czy opancerzonej??
Z tego co wiem jest to pojazd opancerzony, ale zapewne tak jak i w pozostałych modelach jest możliwość wybrania z kabiną nieopancerzoną.
Wizualnie kabina cywilna wątpie żeby się zmieniła z prostego powodu, Jelcz nie nastawia się na produkcje dla odbiorców cywilnych, co moim zdaniem jest dużym błędem.

_________________
Szybszy, nie znaczy lepszy.
B,C,E


Tytuł: Re: Jelcz 842
Post Wysłano: 28 gru 2009, 21:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2009, 22:05
Posty: 10
GG: 7411905
Samochód: Fabia 1, Yamaha XC125T
Lokalizacja: Kraków

Cytuj:
Jelcz 842,żadko spotykany na polskich drogach. Napęd w tym jelczu jest przenoszony 8x4, jednostką napędową jest silnik Mielec MD111E. Występuje w zabudowach wywrotki oraz w wersjach wojskowych.
Dosyć ciekawy sprzęt. Jeśli posiadacie więcej informacji na temat tego Jelcza proszę o dodnie do tego tematu.

Obrazek

(Informacje i zdjęcia zaczerpnięte z "Katalogu Ciężarówek Świata 1998")
Widywałem takiego w Krakowie od czasu do czasu. Widziałem również P842K koloru białego zabudowany jako betonomieszarka (zabudowa z Leżajska), zdjęć niestety nie posiadam:(

_________________
Najważniejsza z dróg - droga hamowania!


Tytuł: Re: Jelcz 842
Post Wysłano: 18 cze 2013, 23:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 gru 2012, 1:51
Posty: 44

Witajcie !
Może widział ktoś z Was koledzy tą wywrotkę model 842 ??
Właśnie takiej poszukuje , jak byście wiedzieli gdzie takie cudeńko chodzi to dajcie znać , będę zobowiązany :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: