Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 13 lis 2016, 21:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2016, 21:16
Posty: 3

Witam wszystkich.
Rozważam zakup nowego kamaza 65115 w wersji trzystronej.
Proszę o jakieś przemyslenia , oraz opinie jeśli ktoś miał styczność.
Jest tańszy niz zachodnie wozy, a potrzebuje wywrotki na budowe czyli troche pod koparke, troche do jazdy po drodze.
Generalnie przebiegu nie nabije za duzo.
Z gory założyłem ze lepsze to niz wybita używana wywrotka za niewiele lepszą cene, ale jesli sie myle to piszcie.
Pozdrawiam i oczekuje sporej ilosci wpisow.


Post Wysłano: 14 lis 2016, 9:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lis 2016, 16:37
Posty: 7
GG: 352181
Samochód: Volvo

Ale jakie dokładnie informacje Cię interesują? Ja mam jakieś tam doświadczenie z tym bo jeździłem takim jakiś czas i co mam Ci powiedzieć xD ? No nie zepsuł się działa znakomicie :P Napisz co chcesz wiedzieć :P


Ostatnio zmieniony 14 lis 2016, 10:30 przez Luka, łącznie zmieniany 1 raz.
Kolejne próby reklamy produktu będą się wiązały z usuwaniem całych postów.


Post Wysłano: 14 lis 2016, 13:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2016, 21:16
Posty: 3

No własnie to mnie interesuje czy sie nie psuje za czesto.
czy silnik i skrzynia sobie radzi w terenie i czy blacha nie zgnije za 3 lata. Mam wywrotke 2 osiwa ale w terenie czesto mam problem i dlatego mysle o kamazie. Tez mi zależy zeby wozik byl dosyć zwrotny.


Post Wysłano: 14 lis 2016, 19:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2014, 21:48
Posty: 531
Samochód: Man tgs6x6 Daf xf 95
Lokalizacja: Olsztyn

W konfiguracji 6x6 nic nie będzie tak zwrotne jak 6x4.Ja osobiście jezdziłem starym kamazem,odpalał jechał coś padało i tak w kółko.co do nowych to nie daleko od nas kupili 2 sztuki 8x4 latali chyba ze 4 lata i skończyły pod płotem.teraz mają scanie.Nie wiem co im padało ale woleli starą scanie jak nowego kamaza.Co do tych wytłuczonych wywrotek to jak poszukasz to można coś wyhaczyć naprawdę dobrego.Ja osobiście jeżdżę Manem który w poprzedniej firmie nie miał lekko i potem jeszcze stał dwa lata.Ale jedno jest pewne że w takim manie czy mercedesie jak coś padnie to raz to naprawisz i masz spokój na bardzo długo.No i w terenie bardzo wytrzymałe. :wink:


Post Wysłano: 14 lis 2016, 23:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2016, 21:16
Posty: 3

To prawda. Jednak obecnie nowy kamaz ma silnik cumnisa skrzynie zf, w zasadzie tylko szkielet ruski, lecz ciężko go spotkać i ciężko o jakąś obiektywna opinię.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: