Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 sie 2016, 23:09

Jak w temacie. Potrzebuję przejechać (RMC będę znał jutro).
Myślałem nad opcjami:
1. Ostrów Maz. -> Ostrołęka -> Rozogi -> Szczytno -> Olsztyn itd...
Problem polega na tym, że wg mojego atlasu między Ostrołęką a Szczytnem na DK-53 są 2 tonażówki po 15 ton RMC. Są te zakazy aktualne, czy już ich nie ma?
2. Ostrów Maz. -> Różan -> Maków Maz. -> Przasnysz -> Szczytno itd...

Może mi ktoś powiedzieć jak tam jest w rzeczywistości? Bo to, że wąsko - to jak zapewne się domyślam - jest.


Post Wysłano: 23 sie 2016, 23:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2010, 23:09
Posty: 353
Samochód: MAN TGA/Opel Vectra B
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Z tego co gadalem dziś z tatą to w Ostrołęce jakis most jest zamknięty, bo ja jutro jade na Łomże i Kadzidło kolo Ostrołęki i tyle wiem tylko nie wiem który dokladnie ten most. A jesli chodzi o te zakazy to nawet nie wiem czy w kierunku Szcytna nie stoją tam 8t, ale ja nie raz tak jeździłem z Ostrowi czy z Łomży na Szczytno i dalej Olsztyn i problemu nie bylo. Z tego co wiem i widze to każdy zasuwa tamtędy


Post Wysłano: 23 sie 2016, 23:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2015, 22:54
Posty: 101

Tak, w Ostrołęce jest zamknięty most na Narwi w ciągu DK61 - ograniczenie do 3,5t ze względu na stan techniczny mostu i prowadzenie badań i obliczeń czy i jak długo jeszcze wytrzyma.
Drugi most w ciągu ul. Obozowej też ma jakieś ograniczenie tonażowe - nie pamiętam jakie - ze względu na przebieg tej ulicy przez centrum miasta.

Jedź według opcji nr 2 przez Przasnysz na Szczytno.

Tylko na DK53 w Pasymiu nie przestrasz się ograniczenia 8t/oś - to jest droga krajowa, więc z tego co wiem nie mogą sobie lokalnie zaniżać parametrów drogi bo komuś przeszkadzają ciężarówki - śmigam tamtędy zawsze jak przebijam się z północnego-wschodu w kierunku Olsztyna.


Post Wysłano: 24 sie 2016, 7:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

1,5 miesica temu wzialem slub ze wspaniala dziewczyna z Makowa Mazowieckiego a czesc jej rodziny jest z Ostrowa. Zazwyczaj jezdzilem DK7 do Mlawy i wtedy na Ciechanow/Przasnysz do Makowa i na swiatlach w lewo na 60 do Ostrowa. Ostatnio wyczailem trase
A1 do zjazdu Lubicz tam na DK 10 kierunek Warszawa i w Drobinie na DK60 kier Ostrow. Roznica miedzy ta pierwsza a druga do Makowa to jakies 70 km ale czasowo jest znacznie szybciej autostrada ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 24 sie 2016, 13:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
Tak, w Ostrołęce jest zamknięty most na Narwi w ciągu DK61 - ograniczenie do 3,5t ze względu na stan techniczny mostu i prowadzenie badań i obliczeń czy i jak długo jeszcze wytrzyma.
Drugi most w ciągu ul. Obozowej też ma jakieś ograniczenie tonażowe - nie pamiętam jakie - ze względu na przebieg tej ulicy przez centrum miasta.
Stary most jest zamknięty, bo debile go nie remontowali od 60 lat.... A co do drugiego - ograniczenie jest do 2.5t, z wyłączeniem autobusów, a na tej uliczce w centrum miasta są pozagradzane parkingi, żeby był szerszy pas ruchu. Pomimo zakazu zestaw się tam zmieści, widziałem ostatnio takiego agenta :)
Najkrótszy objazd ostrołęki to będzie przez goworowo i dalej przez różan do DK61.

O tym moście mowa: https://www.google.pl/maps/place/53%C2% ... 6103?hl=pl

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 26 sie 2016, 22:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Cytuj:
1,5 miesica temu wzialem slub ze wspaniala dziewczyna z Makowa Mazowieckiego a czesc jej rodziny jest z Ostrowa. Zazwyczaj jezdzilem DK7 do Mlawy i wtedy na Ciechanow/Przasnysz do Makowa i na swiatlach w lewo na 60 do Ostrowa. Ostatnio wyczailem trase
A1 do zjazdu Lubicz tam na DK 10 kierunek Warszawa i w Drobinie na DK60 kier Ostrow. Roznica miedzy ta pierwsza a druga do Makowa to jakies 70 km ale czasowo jest znacznie szybciej autostrada ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ostrowii !

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 26 sie 2016, 23:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Daaamn :/ widzisz mam z żonę tamtego rejonu Polski i nie moge sie nauczyć tej odmiany. Ba! Moja Teściowa się tam urodziła! To tak jak wielu ludzi błędnie odmienia Kwidzyn.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 27 sie 2016, 7:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 gru 2007, 15:56
Posty: 842
GG: 7415311
Samochód: Mercedes Benz S124
Lokalizacja: Łobez!/Lębork

Cytuj:
To tak jak wielu ludzi błędnie odmienia Kwidzyn.
Jak mówię że mieszkam w Lęborku to w połowie przypadków odpowiedź znawców geografii brzmi: wiem, tam gdzie zamek krzyżacki ;)
Ostatnio to nawet spotkałem w Lęborku takich turystów co owego zamku szukali. Trochę byli zawiedzeni że lęborski zamek to w porównaniu z malborskim taki nie przymierzając kurnik w dodatku mieści się w nim sąd i lepiej nigdy nie musieć go "zwiedzać " ;)

_________________
Volvo FH13 500 2016; Volvo FH16 6x2 470 1998; LE "Royal"
Mercedes Benz S124 220TE 1993
ex: JELCZ XF 105 SSC 460 2008; MAN TGX 18.440 2008; Volvo FH16 540 4x2 2007; Volvo FH13 480 6x2 2007; Mercedes Benz Actros MPII 2007;


Post Wysłano: 27 sie 2016, 12:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 cze 2009, 12:39
Posty: 409
Samochód: Volvo FH
Lokalizacja: Wejherowo

Cytuj:
Jak w temacie. Potrzebuję przejechać (RMC będę znał jutro).
Myślałem nad opcjami:
1. Ostrów Maz. -> Ostrołęka -> Rozogi -> Szczytno -> Olsztyn itd...
Problem polega na tym, że wg mojego atlasu między Ostrołęką a Szczytnem na DK-53 są 2 tonażówki po 15 ton RMC. Są te zakazy aktualne, czy już ich nie ma?
2. Ostrów Maz. -> Różan -> Maków Maz. -> Przasnysz -> Szczytno itd...

Może mi ktoś powiedzieć jak tam jest w rzeczywistości? Bo to, że wąsko - to jak zapewne się domyślam - jest.

Opcja numer 2. Tyle, że z Przasnysza na Mławę i dalej 7demką ;)


Post Wysłano: 27 sie 2016, 12:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

7demka jest tak rozkopana ze z malwy do Gdanska osobowka trzeba liczyc ze 3h a jeszcze teraz latem. Wole nie myslec


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Ostatnio zmieniony 27 sie 2016, 12:47 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Zamykam temat.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: