Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 kwie 2016, 14:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2008, 12:59
Posty: 595
Samochód: VOLVO FH500 EEV

Panowie, potrzebuje informacji - droga 946, biegnąca z Żywca do Suchej Beskidzkiej. Da radę przejechać ją na tym odcinku "dużym"? Nie ma żadnego tam wiadunku?

Podepnę od razu drugą prośbę - wiadukt 3,8m w Dąbrowie Górniczej(?), na trasie 796, biegnącej od Zawiercia do Dąbrowy. Ten wiadukt (kolejowy) jest zaraz za rondem w stronę Dąbrowy (przy rondzie jest Orlen), jadąc od Zawiercia.
Wiem, że był on remontowany i takie pytanie - przejdzie się pod nim "dużym"? Jak jeszcze nie był w remoncie (a to było parę lat temu), pamiętam że przechodziłem tam z ledwością (F2000 low deck).


Post Wysłano: 03 kwie 2016, 15:27
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1893
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:
Panowie, potrzebuje informacji - droga 946, biegnąca z Żywca do Suchej Beskidzkiej. Da radę przejechać ją na tym odcinku "dużym"? Nie ma żadnego tam wiadunku?
Przejedzie

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 03 kwie 2016, 16:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1066
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Cytuj:
Panowie, potrzebuje informacji - droga 946, biegnąca z Żywca do Suchej Beskidzkiej. Da radę przejechać ją na tym odcinku "dużym"? Nie ma żadnego tam wiadunku?
Jest ograniczenie tonażowe, ale ja na pusto jechałem.


Post Wysłano: 03 kwie 2016, 16:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Jechałem jakieś dwa miesiące temu i żadnego tonażu nie widziałem.

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 03 kwie 2016, 16:47

Cytuj:
Panowie, potrzebuje informacji - droga 946, biegnąca z Żywca do Suchej Beskidzkiej. Da radę przejechać ją na tym odcinku "dużym"? Nie ma żadnego tam wiadunku?

Podepnę od razu drugą prośbę - wiadukt 3,8m w Dąbrowie Górniczej(?), na trasie 796, biegnącej od Zawiercia do Dąbrowy. Ten wiadukt (kolejowy) jest zaraz za rondem w stronę Dąbrowy (przy rondzie jest Orlen), jadąc od Zawiercia.
Wiem, że był on remontowany i takie pytanie - przejdzie się pod nim "dużym"? Jak jeszcze nie był w remoncie (a to było parę lat temu), pamiętam że przechodziłem tam z ledwością (F2000 low deck).
Wiaduktów, jak pisał Settler, nie masz. Ale za to jest 8t na oś plus bodajże 4 mostki po 15t rmc.
Do Zawiercia z Dąbrowy spokojnie 4,03 przeszedłem jakieś 3 tygodnie temu. Zatem zakładając, ze możesz opuścić ciągnik z naczepą nawet 20 cm to przechodzi spokojnie.


Post Wysłano: 03 kwie 2016, 17:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2008, 12:59
Posty: 595
Samochód: VOLVO FH500 EEV

Dzięki serdecznie za wszystkie odpowiedzi. Do Suchej będę jechał na pusto, więc nie będzie problemu na mostkach.
Co do tego wiaduktu, to jeżeli 4,03m przechodzi, to ja również przejdę - pamiętam swego czasu że F2000 megą (bodajże w 2010 lub 2011) przeszedłem z ledwością. W czasie remontu tego wiaduktu przejeżdżałem pod nim Volvem w globie (bez spoilerów), więc nie było stresu, a byłem ciekaw, o ile się "zmniejszył" po remoncie (m.in: nawierzchnię nową też tam kładli)

Raz jeszcze dzięki wielkie :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: