Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sie 2009, 10:16
Posty: 187
GG: 0
Samochód: f2000

Witam. Zamierzam wyjechać 2 rano i jechać "ringiem" DK 50 z Mińska Mazowieckiego do A2 i później DK 25 na Kalisz i Ostrów Wielkopolski (dalej niż na Piotrków Trybunalski ale będzie szybciej i bez zwalniania), gdzie na okolicy mam 2 zrzuty towaru i Dk25 (w jakim stanie jest DK 25 zwykła stara krajówka ?) dalej na pusto do Mrozów na zachód od Wrocławia.
Powrót mam na pusto do Siedlec. Jak wracać jechać S8 i przez Łódź (brak autostrady, jak zakazy?) czy na Piotrków Trybunalski dalej Żyrardów i z powrotem ringiem do Siedlec.
Powrót cały czas miałbym do Żyrardówa drogą ekspresową?
Przelot przez Warszawę w nocy odpada przez kawałek od Puławskiej do zjazdu na lotnisko gdzie stoi 16 DMC (a z moim szczęściem będą stać i jadę z beczką).
Na A2 napotkam na pasy z viatollem więc jadę pasem podjeżdżam do bramki pik i ogień? Pierwszy raz zapuszczam się tak daleko od komina.
Za sugestie dziękuję i pozdrawiam.


Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sie 2013, 17:18
Posty: 208

W Lodzi nie ma juz zakazu. Osobiscie szedlbym S8 do Rzgowa potem Piotrkow Tryb i dalej S8 do Mszczonowa, na 50 do Minska i na 2 i do chalupy.


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

DK 25 idzie jechać, miejscami troszku wąskawo
Jedna górka jest w miejscowości Oska Piła...

Do Oleśnicy i na S8 do Wrocławia i do tego Mrozowa na zjazd "Stadion" z AOW, na DK94 i zaraz za Wrocławiem, miniesz parę fabryk, będzie PB przy nim w prawo i masz tą wichurę....

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Do Kalisza to zjedź z A2 wcześniej zjazdem Koło na Turek i dojedziesz do Kalisza, bliżej masz i droga elegancka mimo że to wojewódzka.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sie 2009, 10:16
Posty: 187
GG: 0
Samochód: f2000

A więc trasa przejechana.
Następnym razem w sobotę spróbuję na Turek, czy nie ma tam zakazów tonażowych?
Po zjechaniu przy stadionie na wylocie na dk 94 oczywiście zakazy godzinowe i tonażowe ale nikt nie zatrzymał.
Wracałem s8 przez Piotrków Trybunalski ale nawigacja pchała mnie na Łódź i Warszawę. Miałem rozjazd w prawo na A1 prosto Piotrków Trybunalski i jechałem przez jakieś miejscowości starą dk. Rozumiem że powinienem jechać w prawo na A 1 która pewnie była przedłużeniem S8?
Zgadza się?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sie 2013, 17:18
Posty: 208

Dobrze pojechales ze z dk1 zjechales na dk 91 i pozniej juz w Piotrkowie na s8. Gdybys pojechal tak jak piszesz w prawo czyli dalej na Katowice to pozniej musialbys wjechac na wiadukt w strone Piotrkowa na skrzyzowaniu dk1 ze stara dk8, zawinac obertasa i wrocic na dk1 ale w strone Lodzi i dopiero na s8 w strone Mszczonowa bo bezposredniego zjazdu z dk1 na s8 nie ma. Takze postapiles najlepiej jak mogles. Zaoszczedziles pare km i pare minut.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 gru 2011, 15:14
Posty: 606
Samochód: TGL 12.250 tandem

Cytuj:
A więc trasa przejechana.
Następnym razem w sobotę spróbuję na Turek, czy nie ma tam zakazów tonażowych?
Nie ma ;)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: