Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 05 lut 2016, 10:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lis 2013, 10:41
Posty: 75
Samochód: scania

Witam,

jak w temacie, którędy najlepiej dużym i gdzie kupić winietę kartą bankomatową najlepiej. Winiety są jednodniowe na duże czy tygodniówki??


Post Wysłano: 05 lut 2016, 18:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1067
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Dla dużych masz jedno przejście - Budzisko. Na granicy kupisz winietę, kartą zapłacisz.


Post Wysłano: 05 lut 2016, 22:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Jedź przez Łomżę, nie przez Białystok. Tam jest budowa S8. Na Budzisku kupisz winietę na parkingu po prawej albo dalej w budach. Możesz jechać przez Kowno, możesz z Mariampola na Wilno. Czasowo wychodzi podobnie.


Post Wysłano: 05 lut 2016, 22:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 sie 2008, 18:18
Posty: 220
GG: 6002013
Samochód: z chłodnią
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
Jedź przez Łomżę, nie przez Białystok. Tam jest budowa S8. Na Budzisku kupisz winietę na parkingu po prawej albo dalej w budach. Możesz jechać przez Kowno, możesz z Mariampola na Wilno. Czasowo wychodzi podobnie.
W Łomży 30t


Post Wysłano: 06 lut 2016, 19:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Nikt na to nie patrzy. Inspekcja raz jest, raz nie ma. Każdy jeździ i nie zwraca na to uwagi.


Post Wysłano: 07 lut 2016, 8:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 gru 2007, 19:47
Posty: 20
Samochód: Jelcz XF 105

No i Łomża jest zamknięta dla dużych od 0 do 5 rano każdego dnia. Kartą praktycznie wszędzie za winetke zapłacisz.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

_________________
Adept sztuk tajemnych.


Post Wysłano: 07 lut 2016, 11:43

Cytuj:
Nikt na to nie patrzy. Inspekcja raz jest, raz nie ma. Każdy jeździ i nie zwraca na to uwagi.
Gratuluję świetnego samopoczucia. W zeszłym roku jechałem właśnie przez Łomżę i zatrzymali mnie na tym zakazie celem kontroli. Towaru miałem 8 ton a całościowa wynosiła ok. 23 ton.
Dlatego nie opowiadaj bajek, że nikt na to nie patrzy.


Post Wysłano: 07 lut 2016, 19:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 sie 2008, 18:18
Posty: 220
GG: 6002013
Samochód: z chłodnią
Lokalizacja: Łódź

Ja jadę na B-stok jak jestem cięższy niż 30t bo nie będę robił z siebie błazna pytając co chwile czy aktywni.


Post Wysłano: 08 lut 2016, 1:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Cytuj:
Cytuj:
Nikt na to nie patrzy. Inspekcja raz jest, raz nie ma. Każdy jeździ i nie zwraca na to uwagi.
Gratuluję świetnego samopoczucia. W zeszłym roku jechałem właśnie przez Łomżę i zatrzymali mnie na tym zakazie celem kontroli. Towaru miałem 8 ton a całościowa wynosiła ok. 23 ton.
Dlatego nie opowiadaj bajek, że nikt na to nie patrzy.
To miałeś wyjątkowego pecha i osobiście inspektor mi powiedział, że gdyby zwracaliby na to uwagę to 90% kontroli byłby mandat, więc nie opowiada bajek.


Post Wysłano: 08 lut 2016, 12:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lip 2010, 21:03
Posty: 148
GG: 4408153
Samochód: Robur/Chrysler T&C
Lokalizacja: WWL

Kiedyś jechałem tam załadowany podkładami betonowymi na platformie i pani inspektor na polowaniu stojąc mnie nie wyjęła a było widać z daleka ze jadę załadowany a z 2 tyg potem kumpel z firmy jechał pusta platforma i jego wyjęli do kontroli. Tak więc też jestem bardzo ciekaw czy pilnują tego czy tylko jak im się za chce?


Post Wysłano: 09 lut 2016, 22:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Cytuj:
Cytuj:
Nikt na to nie patrzy. Inspekcja raz jest, raz nie ma. Każdy jeździ i nie zwraca na to uwagi.
Gratuluję świetnego samopoczucia. W zeszłym roku jechałem właśnie przez Łomżę i zatrzymali mnie na tym zakazie celem kontroli. Towaru miałem 8 ton a całościowa wynosiła ok. 23 ton.
Dlatego nie opowiadaj bajek, że nikt na to nie patrzy.
To nie jest kwestia świetnego samopoczucia. To racjonalne myślenie. Uwierz, że w zeszłym tygodniu jechałem przez Łomżę cztery razy. Dwa razy załadowany do pełna. Auto na BI, drugie na WOR. Naczepa odkryta, a na niej betonowe studnie - widać od razu, że ciężkie. Inspektorzy nawet na mnie nie spojrzeli. Inna sprawa, że jeśli masz ładunek z kilkoma cmr-kami czyli np. meble, a nie mają akurat wagi na wyposażeniu, wystarczy pokazać połowę dokumentów. Nasi już tak robili z meblami z Suwałk. Gwarantuję, że gdyby zważyć wszystkie auta jadące felernym mostem, połowa przekraczałaby wagę. To nie dlatego, że kierowcy są durni czy lubią ryzyko. Po prostu każdy potrafi zarządzać swoim czasem. Przejedź się trasą na Białystok, gdzie od granicy województwa do Jeżewa jest budowa drogi. Zwężki, wyjazdy z budowy itd. Na Łomżę masz nowe obwodnice: Stawisk, Szczuczyna, Bargłowa. Z Ostrowi do Suwałk jadę 2:45. Tam się teraz naprawdę dobrze leci dlatego radzę podjąć to jakże wielkie ryzyko. Jeśli chodzi o zakaz nocny, nie polecam łamania. Każdy policjant w Łomży dobrze wie, w jakich godzinach ciężarówki nie mogą jeździć.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: