Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 paź 2015, 20:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
Cytuj:
Zakaz jest od 7 do 10 i od 16 do 20.
Obowiązuje na całej długości od Marek do Zjazdu na DK92 i w drugą stronę tak samo.
poczytaj przepisy dokąd obowiązuje znak zakazu - jak przeczytasz i nie zrozumiesz to zapraszam jutro, albo pojutrze na szkolenie (płatne) w teresinie.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 20 paź 2015, 21:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sty 2014, 13:05
Posty: 30
Samochód: Mercedes Atego
Lokalizacja: okolice Teresina

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Zakaz jest od 7 do 10 i od 16 do 20.
Obowiązuje na całej długości od Marek do Zjazdu na DK92 i w drugą stronę tak samo.
poczytaj przepisy dokąd obowiązuje znak zakazu - jak przeczytasz i nie zrozumiesz to zapraszam jutro, albo pojutrze na szkolenie (płatne) w teresinie.
Jechałem dziś i zakaz stoi przy wjeździe z DK 92 w stronę Marek, a od Marek przy wlocie na S8 koło M1.

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 20 paź 2015, 21:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

nie odpowiedziałeś na pytanie:
dokąd obowiązuje znak zakazu ?
w kodeksie drogowym (prawie o ruchu drogowym jest to dokładnie określone.
jak ci się to uda ustalić to bedziesz wiedział, że ten zakaz nie obowiązuje NA CAŁEJ TRASIE tylko do ......( wpisz właściwe słowo).

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 20 paź 2015, 21:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lip 2009, 11:01
Posty: 41
GG: 0
Lokalizacja: Białystok

To zapodaj jakiś link do przepisów albo nie czaruj tylko napisz wprost co i jak z tą Toruńską, nie znam się na topografii stolycy, jeżdżę tranzytem, a jazda południową obwodnicą (dk 50) spowodowała stały uraz w mojej psychice.


Post Wysłano: 20 paź 2015, 21:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sty 2014, 13:05
Posty: 30
Samochód: Mercedes Atego
Lokalizacja: okolice Teresina

Cytuj:
nie odpowiedziałeś na pytanie:
dokąd obowiązuje znak zakazu ?
w kodeksie drogowym (prawie o ruchu drogowym jest to dokładnie określone.
jak ci się to uda ustalić to bedziesz wiedział, że ten zakaz nie obowiązuje NA CAŁEJ TRASIE tylko do ......( wpisz właściwe słowo).
Wiem SKRZYŻOWANIE.

Ale jeśli spojrzysz na mapę od GDDKIA to zauważysz, że cały ten odcinek jest objęty zakazem. Jechałem w godzinach zakazu więc niewiem co jest na następnym skrzyżowaniu. Tak mam C16, mogę jechać przez miasto. Co do szkolenia jutro odpada, lecę do Poznania, ale następnym razem z miłą chęcią wpadne z browarami i się przeszkolimy.

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 20 paź 2015, 21:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
To zapodaj jakiś link do przepisów albo nie czaruj tylko napisz wprost co i jak z tą Toruńską, nie znam się na topografii stolycy, jeżdżę tranzytem, a jazda południową obwodnicą (dk 50) spowodowała stały uraz w mojej psychice.
taka organizacja jak jest obecnie podyktowana została koniecznością ograniczenia tranzytu w godzinach szczytu.
zakaz zgodnie z zatwierdzoną organizacją ruchu obowiązuje tylko do najbliższego skrzyżowania.
kto ma C-16 i wie jak objechac zakaz spokojnie wjeżdża za zakazem i jedzie dalej bezstresowo.
znaki c-16 sa tak poustawiane, że nie da się przejechać ( kiedyś było parę możliwości) by tego zakazu nie złamać.
nie polecam kombinować bo "niebiescy i zieloni" wiedzą o co biega i będą wyłapywać "cwaniaków".
ze swojej strony udało mi się ( być może) przekonac inżyniera od znaków w GDDKiA do tego by na lotnisko można było dojechać również na załadunek - teraz jest możliwy dojazd tylko na podstawie posiadanych dokumentów - jak wszyscy wiedzą mało, który z nas ma zlecenie i może się nim wylegitymować.

wprowadzona obecnie organizacja ruchu jest tylko CZASOWA na razie do końca roku.
później GDDKIA może znieść zakaz tranzytu, ale jest to zależne od wielu czynników i za długo by pisać.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: