Strona 28 z 28 [ Posty: 547 ] Przejdź na stronę Poprzednia 124 25 26 27 28
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 29 paź 2014, 23:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Podziękował serdecznie :)

Jakby ktoś miał zilustrowane jak działa to ustrojstwo, jaki daje efekt, prosiłbym o wrzucenie linka ;)


Post Wysłano: 03 lut 2015, 23:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lut 2015, 23:43
Posty: 5
Samochód: Scania 4

Witam. Koledzy mam pytanie odnośnie scanii 4, a nie chce nowych wątków zakładać. Od niedawna mam 4 Topline i zastanawia mnie sprawa górnego łóżka. Ta aluminiowa belka wzdłuż wyrka (chodzi o tą dużą, za nią sie podwiesza łóżko na haku) po bokach ma takie ostre krawędzie. Tutaj powinny być jakieś zaślepki czy to po prostu tak jest? Bo zauwazłem ze przez to mam lekko przetartą tapicerke na suficie. Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam


Post Wysłano: 04 lut 2015, 0:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lis 2007, 15:02
Posty: 466
Lokalizacja: war-maz

Cytuj:
Witam. Koledzy mam pytanie odnośnie scanii 4, a nie chce nowych wątków zakładać. Od niedawna mam 4 Topline i zastanawia mnie sprawa górnego łóżka. Ta aluminiowa belka wzdłuż wyrka (chodzi o tą dużą, za nią sie podwiesza łóżko na haku) po bokach ma takie ostre krawędzie. Tutaj powinny być jakieś zaślepki czy to po prostu tak jest? Bo zauwazłem ze przez to mam lekko przetartą t
apicerke na suficie. Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam
Ja jezdzilem trzema topline, zadna nie miala.

_________________
Nie rabotajesz, to i nie kuszajesz:)


Post Wysłano: 25 mar 2015, 0:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lis 2012, 21:19
Posty: 44

Problem może mało istotny, ale wysoce uciążliwy i drażniący. W poczciwej 94 mam problem z radiem, non stop łapie szumy, zakłócenia, tak jakby gubi fale. Testowałem różne anteny i różne radia i za każdym razem problem występuje. Wie ktoś gdzie leży problem? Jest jakiś wzmacniacz antenowy lub moduł, który może za to odpowiadać? Dodam jeszcze, że momentami radio odbiera idealnie, najczęściej kiedy stoję na odkrytej przestrzeni.


Post Wysłano: 25 mar 2015, 13:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:12
Posty: 196
Samochód: R410
Lokalizacja: Radom/Przysucha

Kabel między radiem a anteną? Zmień go i sprtawdź. Jeżeli to nie pomoże, to prąd i masę od radia pociągnij zwykłym kablem "na dziko" , kawałek bezpiecznika i wtedy sprawdzaj. Jest jeszcze kwestia takiej gównianej przejściówki na gnieździe anteny w radiu. To może być tez jej wina.(1,50zł) Zacznij od kabla i przejściówki bo z tego co widzę nie sprawdziłeś tego.

_________________
Nie spać, zwiedzać zapier......


Post Wysłano: 28 mar 2015, 21:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2008, 19:40
Posty: 84
Samochód: R410
Lokalizacja: TK

Miałem u siebie podobnie, w miastach dało się słuchać, ale nie wszystkie stacje łapało, poza miastem szumy i gubiło zasięg. Uciąłem i zarobiłem końcówkę anteny (ta co wchodzi do radia) jeszcze raz i pomogło.


Post Wysłano: 12 paź 2015, 14:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lis 2012, 21:19
Posty: 44

Przerabiał ktoś temat z półresorami z tyłu? Niestety pękło mi jedno pióro i zastanawiam się czy do 94 podejdzie półresor od innej 4. We wszystkich 4 były takie same czy czymś się różniły?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 28 z 28 [ Posty: 547 ] Przejdź na stronę Poprzednia 124 25 26 27 28


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: