Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 sty 2018, 22:45
Posty: 2

Witam Panów!
Proszę o podpowiedzi odnośnie scani z silnikiem 440 km PDE z lat 2012-2013.
Przymierzam sie do kupna takiego auta bo słyszałem, że te jednostki bardzo dobrze sie sprawują tj. bez awaryjne, proste konstrukcyjnie, oszczędne i trwałe.
Jak to w praktyce jest z tą awaryjnością ? Przebiegi aut które przeglądam wahają się między 500 - 750 tys. km. Czego przy tych prezbiegach mogę się spodziewać/ obawiać na starcie ?
Jak wygląda spalanie w praktyce bo slyszalem o 27-29 l. ?
Na co zwracać uwagę przy kupnie ?
Oraz wszystko co mozecie mi powiedzieć na temat tego silnika. Dzieki bardzo z góry !


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Cytuj:
Przebiegi aut które przeglądam wahają się między 500 - 750 tys. km. Czego przy tych prezbiegach mogę się spodziewać/ obawiać na starcie?
Wszystkiego. W nowym nie wiadomo co i jak. A tu nie masz pewności kto, jak i gdzie tym jeździł I czy chociaż coś było przy aucie robione.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Jak mogę coś podpowiedzieć to polecam kupić w aso scani z gwarancją i masz względny spokój ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lip 2017, 22:44
Posty: 9
Samochód: Iveco daily 35c13

Mamy jedną 440 PDE czyli tą z ADBLUE w trasie PL-I i I-PL z ruchomą podłogą cały czas 40 DMC spala około 31-33L/100km. Samochód bardzo udany mniej elektorniki niż w HPI. Jest to silnik można powiedzieć wyjęty z Scani 4 uzbrojony w adblue. Jak narazie ma 600tys przebiegu i wymieniamy tylko materiały eksploatacyjne. Zrobiła już u nas 300tys km. Także polecam.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: