Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 07 mar 2016, 22:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 mar 2016, 22:09
Posty: 2
Samochód: Scania

Witajcie Panowie. Mam pytanie odnośnie włączania blokad/napędów w scani g420 6x6, zamieszczam zdjęcia z włącznikami i prosiłbym o wytłumaczenie co do czego i jak używać. W instukcji jest tak troche nie zrozumiale tak iście technicznie wytłumaczone- nie do końca dla mnie zrozumiale, a kazdy kolega mowi troche co innego. Podaje linki do zdjęć:
http://zapodaj.net/fe9b6c48774d5.jpg.html
http://zapodaj.net/0fc2a671f4467.jpg.html


Post Wysłano: 07 mar 2016, 22:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Jak jeździłem Steyrem 6x6 to mi tłumaczyli ze najpierw między-mostowa - mostowe -reduktor - przód. Czyli u ciebie od prawej do lewej na desce.

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 08 mar 2016, 11:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2014, 21:48
Posty: 531
Samochód: Man tgs6x6 Daf xf 95
Lokalizacja: Olsztyn

Od prawej 1-międzymostowa tył,2 blokada mostów tył.3 zapinasz przód.4-blokada przód.Osobiście uważam że to jest dziwny wynalazek bo możesz zapiąc np blokadę bez międzymostowej.przynajmniej u mnie tak było.Teraz w manie 6x6 jest pokrętło i idzie po kolei.czyli międzymostowa tył,międzymostowa przód,blokada tył i blokada przód.


Post Wysłano: 11 mar 2016, 22:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 mar 2016, 22:09
Posty: 2
Samochód: Scania

Dzięki Panowie ! A moglibyście podpowiedzieć w jakiej kolejności, jaki napęd/blokadę najlepiej używać. Jak w ogóle używać tych blokad żeby obyło się bez awarii.. Czytałem w którejś instrukcji, że niektóre można włączac gdy pojazd jest w ruchu, ale nie ma poślizgu kół. Nie próbowałem takich rozwiązań, ale czy to w ogole możliwe ? Proszę o porady


Post Wysłano: 11 mar 2016, 22:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2014, 21:48
Posty: 531
Samochód: Man tgs6x6 Daf xf 95
Lokalizacja: Olsztyn

Cytuj:
Dzięki Panowie ! A moglibyście podpowiedzieć w jakiej kolejności, jaki napęd/blokadę najlepiej używać. Jak w ogóle używać tych blokad żeby obyło się bez awarii.. Czytałem w którejś instrukcji, że niektóre można włączac gdy pojazd jest w ruchu, ale nie ma poślizgu kół. Nie próbowałem takich rozwiązań, ale czy to w ogole możliwe ? Proszę o porady


a przeczytałeś mój post który jest wyżej? :shock: :shock:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: