Auto-Mix - lodówki samochodowe, klimatyzatory postojowe, usługi transportowe, transport międzynarodowy.

Dalekie dystanse - Scania Polska

40TON.netKonektor5000.pl anteny CB radiaNaprawa foteli TIR

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 625 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 128 29 30 31 32
Autor Wiadomość
PostWysłano: 09 mar 2016, 23:44 
Użytkownik

Samochód: taczka i dwa gumofilce
Ten egzemplarz pomimo przełożenia silnika raczej nie ma adblue, bo po zbiorniku ani widu ani słychu. No i ta cena jest typowa dla aut z tą budą i przebiegiem bez adblue, także raczej cudów nie ma.

PostWysłano: 10 mar 2016, 17:40 
Użytkownik

GG: 3968324
Samochód: eFHacz
Jak mówisz że silnik przekładany to pewnie wrzucili HPI Euro4 zeby nie kombinować już z instalacją AdBlue bo wkońcu oryginalnie jej nie było.

PostWysłano: 09 wrz 2016, 17:55 
Użytkownik

GG: 0
R380 na pde to tylko wersie E3 czy E5 R380 tez są na pde?? :roll: :roll:

PostWysłano: 29 gru 2016, 15:39 
Użytkownik
Awatar użytkownika

GG: 0
Samochód: dobry
Witam.. Wymieniłem ostatnio oringi kolektora paliwowego w serwisie scanii.. Śmieszna sprawa takie malutkie gumki, chwila roboty w serwisie 1000 zl brutto co mnie mega zaskoczyło ponieważ z początku była mowa o 450 zl. przez innego przedstawiciela. Męczy mnie to bo jak widziałem jak mechanik to robi to sprawa naprawdę banalna a taka kwota do zapłacenia. Czy miał ktoś może do czynienia z podobnymi rozbieznosciami lub z tą samą usterką na serwisie scanii bo mam wrażenie że trochę ze mnie zdarto skórę..

PostWysłano: 30 gru 2016, 11:06 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: Scania R420 x5
darek-scania pisze:
Witam.. Wymieniłem ostatnio oringi kolektora paliwowego w serwisie scanii.. Śmieszna sprawa takie malutkie gumki, chwila roboty w serwisie 1000 zl brutto co mnie mega zaskoczyło ponieważ z początku była mowa o 450 zl. przez innego przedstawiciela. Męczy mnie to bo jak widziałem jak mechanik to robi to sprawa naprawdę banalna a taka kwota do zapłacenia. Czy miał ktoś może do czynienia z podobnymi rozbieznosciami lub z tą samą usterką na serwisie scanii bo mam wrażenie że trochę ze mnie zdarto skórę..

każdy serwis dla danego klienta robi indywidualną wycene np. w moim rejonie dzwoniąc i pytając się o usługę wartą np.1000zł serwis w Kole mówi mi 1000zł a serwis Włocławek 700zł i jeszcze coś tam dorzucą. Także cena całkiem możliwa jeżeli było dogadywane z centralą czy tam jakimś innym pracownikiem co nie uwzględnił żadnych rabatów ani nic :D

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 625 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 128 29 30 31 32