Targi Polska Pomoc Drogowa HOL-EXPO

Katalizatory SCR - Sklep Kaliński

40TON.netNaprawa foteli TIRSpeedtruck.eu

Kategoria:Dam pracę
Data:12 sty, 16:26, luksmann
Stanowisko: Mechatronik samochodowy – praca w Niemczech - Berlin
Treść:LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie z branży motoryzacyjnej na stanowisko:

Mechatronik samochodowy – praca w Niemczech - Berlin
region zatrudnienia: Brandenburgia okolice Berlina

Podstawowe obowiązki:
• Przegląd techniczny, naprawa oraz serwis samochodów osobowych oraz mniejszych dostawczych
• utrzymanie pojazdów w dobrym stanie technicznym, konserwacja
• komunikacja z firmą i jej klientami w języku niemieckim

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
• stałe zatrudnienie od poniedziałku do piątku, możliwe nadgodziny
• niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
• zakwaterowanie przez okres 3 tygodni,
• niemieckie zarobki, na które składa się stawka godzinowa 10,50 € brutto/h

Każdemu zatrudnionemu kandydatowi gwarantujemy:
• pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń,
• prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
• opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
• prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
• płatny urlop wypoczynkowy,
• pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:
• prawa jazdy kat. B,
• doświadczenia jako mechatronik,
• znajomości języka niemieckiego umożliwiającej komunikację z klientami
i pracownikami

Mile widziane:
• udokumentowane uprawnienia zawodowe

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@luksmann.pl

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713 lub 0048 505 500 420
Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.luksmann.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Lokalizacja:Niemcy, Berlin
Kontakt:0048 500 800 713

« Wstecz

Przejdź do:

Christ - Myjnie samochodów ciężarowych i autobusów

Forum Samochodowe