Auto-Mix - lodówki samochodowe, klimatyzatory postojowe, usługi transportowe, transport międzynarodowy.

Nowa Scania XT

40TON.netNaprawa foteli TIRDeski burtowe do naczep

Kategoria:Dam pracę
Data:10 lis, 14:46, luksmann
Stanowisko:Kierowca C+ E -Brema – firanka 3/1 – 2050€
Treść:LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko:

Kierowca C+ E -Brema – firanka 3/1 – 2050€
region zatrudnienia: Brema

Podstawowe obowiązki:
• Prowadzenie zestawu typu ciągnik siodłowy + naczepa
• przewóz towarów spedycyjnych
• trasy dalekobieżne po Niemczech
• praca w systemie 3/1 lub praca stała - do wyboru przez kierowcę

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
• pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,
• niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
• nową flotę do dyspozycji – wiek pojazdów od 1 do 4 lat,
• niemieckie zarobki składające się z podstawy + diety + dodatki, łącznie za 3 tyg. pracy od 1850 do 2050 € netto, przy pracy stałej do 2300 euro netto

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
• pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,
• prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
• opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
• prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
• płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni w roku,
• pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:
• prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy,
• doświadczenia jako kierowca CE min. 1 rok
• komunikatywna znajomość niemieckiego lub angielskiego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@luksmann.pl

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713 lub 0048 505 500 420
Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.luksmann.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Lokalizacja:Niemcy, Brema
Kontakt:0048 500 800 713

« Wstecz

Przejdź do:

Christ - Myjnie samochodów ciężarowych i autobusów

Forum Samochodowe4trucks.pl - portal kierowcy