Auto-Mix - lodówki samochodowe, klimatyzatory postojowe, usługi transportowe, transport międzynarodowy.

Leasing na kilometry

40TON.netKonektor5000.pl anteny CB radiaNaprawa foteli TIR

Kategoria:Dam pracę
Data:08 wrze, 13:19,
Stanowisko:Kierowca C+E Niemcy, Leipzig–3/1- bez znajomości języka! – 75euro netto/dzień!
Treść:Dla naszego Klienta Firmy działającej na terenie Niemiec poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

Kierowca C+E Niemcy, Leipzig–3/1- bez znajomości języka! – 75euro netto/dzień!

Miejsce pracy: Niemcy- Leipzig
Zakres obowiązków:
• System dowolny , transport krajowy, BDF albo ciągnik siodłowy
Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie przy kierowaniu pojazdem C+E
• Ważne prawo jazdy kat. C+E
• Gotowość do podjęcia pracy
• Bez znajomości języka!!!
Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
• Zarobki BDF: netto – 75euro netto za dzień pracy + 24 dni urlopu
• albo 1900euro brutto + diety + dodatki + 24 dni urlop.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@findstaff.pl z dopiskiem „Kierowca C+E Niemcy, Leipzig”.

Lokalizacja:Niemcy, Leipzig
Kontakt:rekrutacja@findstaff.pl

« Wstecz

Przejdź do:

Christ - Myjnie samochodów ciężarowych i autobusów

Forum Samochodowe4trucks.pl - portal kierowcy