Auto-Mix - lodówki samochodowe, klimatyzatory postojowe, usługi transportowe, transport międzynarodowy.

Nowa Scania XT

40TON.netKonektor5000.pl anteny CB radiaNaprawa foteli TIR

Kategoria:Dam pracę
Data:11 sier, 16:18, luksmann
Stanowisko:Kierowca CE – Bawaria – przyczepa z dźwigiem 2300 €
Treść:LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:
Kierowca CE – Bawaria – przyczepa z dźwigiem 2300 €
region zatrudnienia: BAWARIA, okolice Fuldy
Podstawowe obowiązki:
 prowadzenie pojazdu z przyczepą i dźwigiem,
 przewóz materiałów budowlanych w trasach dalekobieżnych po Niemczech,
 załadunek i rozładunek towaru dźwigiem,
 komunikacja z dyspozytorem w języku niemieckim
Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
 system tygodniowy – pracę od poniedziałku do piątku,
 zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu bazy firmy,
 stały przydział do samochodu,
 niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
 niemieckie zarobki składające się z podstawy 2300 € brutto + diety 12 lub 24 € netto,
 wypłacane dodatki 50 € za każdą rozładowaną tonę
Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
 pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń,
 prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
 opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
 prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
 płatny urlop wypoczynkowy,
 pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia
Wymagamy:
 prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,
 komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,
 doświadczenia jako kierowca CE na przyczepie z dźwigiem
Mile widziane:
 uprawnienia na dźwigi
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:
rekrutacja@luksmann.pl
Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713
Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.luksmann.pl
Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”
Lokalizacja:BAWARIA, okolice Fuldy
Kontakt:500800713

« Wstecz

Przejdź do:

Christ - Myjnie samochodów ciężarowych i autobusów

Forum Samochodowe4trucks.pl - portal kierowcy