Auto-Mix - lodówki samochodowe, klimatyzatory postojowe, usługi transportowe, transport międzynarodowy.

Truck-Man Części Man

40TON.netKonektor5000.pl anteny CB radia

Kategoria:Dam pracę
Data:14 marz, 10:55,
Stanowisko:Młodszy specjalista ds. floty i administracji - branża TSL
Treść:Dla naszego Klienta, Firmy działającej na terenie Poznania, poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. floty i administracji - branża TSL - Poznań

Miejsce pracy: Poznań, Górczyn

Zakres obowiązków:

• Prace administracyjne, w tym prowadzenie dokumentacji kadrowej
• Kontakt z biurem rachunkowym oraz przygotowywanie dokumentacji dla niego
• Korespondencja z kontrahentami zagranicznymi
• Przygotowywanie dokumentów dla ZUS-u
• Obsługa urządzeń biurowych (telefon, komputer, fax, ksero)

Wymagania:

• Minimum roczne doświadczenie w branży TSL
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
• Praktyczna znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

• Wynagrodzenie w przedziale 5 000 PLN do 6 000 PLN brutto
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Lokalizacja:Poznań, wielkopolskie
Kontakt:rekrutacja@findstaff.pl

« Wstecz

Przejdź do:

Christ - Myjnie samochodów ciężarowych i autobusów

Forum Samochodowe4trucks.pl - portal kierowcy