Auto-Mix - lodówki samochodowe, klimatyzatory postojowe, usługi transportowe, transport międzynarodowy.

Truck-Man Części Man

40TON.netKonektor5000.pl anteny CB radia

Kategoria:Dam pracę
Data:06 sty, 15:15, luksmann
Stanowisko: Kierowca CE – lory – 2650 € brutto + diety
Treść:LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Kierowca CE – lory – 2650 € brutto + diety
region zatrudnienia: NADRENIA – PALATYNAT, okolice Frankfurtu nad Menem

Podstawowe obowiązki:
prowadzenie pojazdu typu autotransporter – przyczepa + tandem z zabudową Rolfo,
przewóz nowych i używanych aut osobowych, głównie do salonów Mercedesa i BMW,
sprawdzanie stanu technicznego aut, wypełnianie dokumentacji,
zabezpieczanie i przypinanie samochodów,
telefoniczna komunikacja z dyspozytorem w języku niemieckim

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
system tygodniowy - od poniedziałku do piątku, lub pracę w systemie 4.1,
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
niemieckie zarobki składające się z podstawy 2150 € brutto + diety 24 € netto,
premia za bezszkodową jazdę do 500 €

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń,
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:
prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,
dobrej znajomości języka niemieckiego,
doświadczenia jako kierowca CE na zestawach typu autotransporter,
zaświadczenia o niekaralności

Mile widziane:
znajomość języka angielskiego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@luksmann.pl
Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713
Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.luksmann.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”
Lokalizacja:Niemcy
Kontakt:Luksmann

« Wstecz

Przejdź do:

Christ - Myjnie samochodów ciężarowych i autobusów

Forum Samochodowe4trucks.pl - portal kierowcy